Góra

Organizer do wózka

Mama wychodząc na spacer musi pamiętać o wszystkim, oczywiście jeżeli w Waszym domu na spacery wychodzi tata to bardzo zazdroszczę. Spacer z dzieckiem jest piękny, ale co gdy zapomnimy, chusteczek, pampersów, picia, jedzenia, kocyka, smoczka itp. Przecież musimy gdzieś włożyć klucze od domu, komórkę czy pieniądze, a wiele wózków nie posiada schowków. Nawet jeżeli coś zapomnimy zabrać z domu, to w dzisiejszych czasach to nie problem, dookoła jest pełno sklepów, w których możemy kupić wszystko, co nam jest potrzebne, ale po co ? Można zainwestować w organizer mocowany na wózku, w którym większość rzeczy nam się zmieści.

Kolejny gadżet jaki chcę Wam przedstawić, to organizer, który można powiesić na ramie wózka firmy Skip Hop Grab & Go, dostępny jest w dwóch kolorach: platinum i black. Mniejsza kieszeń, zapinana na zamek, idealna będzie na cenne rzeczy, które z pewnością nam nie wylecą podczas spacerów, nawet po ekstremalnym terenie.

Organizer Skip Hop Grab & Go

http://www.youtube.com/watch?v=EmYTvfpKlsw

źródło: www.skiphop.pl

Organizer Sunshinekids Buggy Matte wykonany jest z siatki, dzięki temu możemy szybko wszystko znaleźć. Firma ta również wyszła na przeciw naszym maluszkom, którym również możemy zamontować organizer na zabawki, picie lub małe przekąski.

Organizer do wozka buggy mate sunshine-kids sunshine-kids-buggy-tray-30070

źródło: www.skjp.pl

Organizer Jl Childress również posiada dużą ofertę, dostępny jest organizer i torba na zakupy w jednym, czy na wózki bliźniacze

Organizer do wózka jlchildress Organizer do wózka jlchildress 2991-main-880x748 2910_main

źródło: .jlchildress.com

Jeżeli wolicie kolorowe organizery, które z pewnością polubią Wasze dzieci to polecam firmy 3sprouts

Organizer 3sprouts

źródło: www.3sprouts.com