Góra

Baby Jogger City Mini ZIP

Baby Jogger City Mini ZIP

PASY BEZPIECZEŃSTWA

Spacerówka Baby jogger city mini ZIP wyposażona jest w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, które są przyszyte na stałe, regulować je można jedynie na długość za pomocą klipsów.
Zapinanie pasów polega na włożeniu dwóch plastikowych elementów do mechanizmu tak, aby pojawiło się kliknięcie.
Pasy rozpinają się samoistnie po wciśnięciu czarnego przycisku z napisem “L” oraz “R” znajdującego się na środku mechanizmu.
Osłonki na pasy bezpieczeństwa nie są rozpinane. W celu zdjęcia osłonki należy wyciągnąć pas bezpieczeństwa z plastikowego mechanizmu do regulacji długości, następnie zsunąć osłonkę w kierunku do dołu.

OPARCIE

Oparcie można ustawić w wielu pozycjach, dzięki regulacji za pomocą paska, który ustawia oparcie na dowolnej wysokości. Podnoszenie oparcia wymaga użycia dwóch rąk – pasek należy naciągnąć za dwa kółeczka, które znajdują się na końcu paska, jednocześnie popychając oparcie do góry. W celu obniżenia oparcia należy ścisnąć mechanizm i zsunąć go w dół (czynność tą można wykonać jedną ręką). Regulacja oparcia jest cicha, jednak słychać delikatnie przeciągnięcie plastikowego mechanizmu po pasku. Oparcie jest usztywnione i wykonane z grubego materiału, co stabilizuje plecy dziecka. Wózek posiada możliwość rozłożenia oparcia całkowicie do pozycji leżącej.

PODNÓŻEK

W wózku Baby jogger city mini ZIP do dyspozycji mamy dwa podnóżki. Pierwszy wykonany z tego samego materiału co reszta tapicerki. Dostępne są dwie pozycje pionowa/pozioma. Regulowany za pomocą dwóch mechanizmów znajdujących się od spodu podnóżka. Drugi wykonany z plastiku, bez możliwości regulacji przeznaczony jest dla starszych dzieci.

BUDKA

Budkę można regulować jedną ręką, dostępne są trzy pozycje. Budka jest w miarę cicha (słychać delikatne kliknięcie). Wykonana jest miękkiego elastycznego, przewiewnego materiału. Nie jest sztywna. Spacerówka Baby jogger city mini ZIP posiada duże okienko z siatki, które jest dostępne po rozłożeniu oparcia. Okienko można przykryć materiałem, zakończonym rzepem. W celu odsłonięcia okienka, materiał należy zrulować i zapiąć na guzik z gumką.

SCHOWEK

Wózek wyposażony jest w duży schowek wykonany z siatki, który umiejscowiony jest na tyle oparcia, schowek zakończony jest gumką, nie posiada przegródek na drobne rzeczy.

PAŁĄK BEZPIECZEŃSTWA

W zestawie nie otrzymałam pałąka. Poniżej mechanizmu do montażu budki znajduje się zaślepiony otwór, do którego można doczepić pałąk bezpieczeństwa.

PODSTAWA WÓZKA

Koła

Wózek posiada cztery koła. Opony wykonane są z opatentowanej pianki. Przednie koła obrotowe, z możliwością zablokowania oraz zdejmowania. Mechanizm do blokowania koła znajduje się w wygodnym miejscu, z tyłu koła nad jego górną krawędzią. Mechanizm do zdejmowania znajduje się nad blokadą koła.
Koła tylne posiadają możliwość wyciągnięcia, co dodatkowo zmniejsza wielkość wózka przy jego złożeniu – czarny podłużny mechanizm przy tylnych kołach.

Hamulec

Hamulec w wózku Baby jogger city mini ZIP jest ręczny, znajduje się po prawej stronie przy rączce do prowadzenia, aby zablokować koła należy hamulec naciągnąć do siebie, zwolnienie blokady polega na jednoczesnym pociągnięciu palcami dwóch szarych elementów i skierowaniu mechanizmu do pozycji wyjściowej.

Kosz

Wózek wyposażony jest w kosz, do którego zawsze jest dobry dostęp, nawet przy rozłożonym oparciu. Kosz wykonany jest z elastycznego materiału, dostęp do niego mamy zarówno od strony rodzica jak i z boku oraz od przodu. Spód kosza jest miękki.

Rączka

Rączka pełna, wykonana z gumy, bez możliwości regulacji.

Wózek przeznaczony jest dla dzieci 0kg – 15 kg.

Tapicerka

Wózek łatwo utrzymać w czystości, ponieważ całą tapicerkę można zdjąć do prania, montowana jest do stelaża na zatrzaski oraz rzepy.

Akcesoria

Do testowania wózka Baby jogger city mini ZIP nie otrzymałam akcesoriów.

Wygląd

Do testowania otrzymałam wózek Baby jogger city mini ZIP z 2015 roku, kolor red. Rama aluminiowa, w kolorze czarnym. Spacerówkę Baby jogger city mini ZIP można kupić w innych wersjach kolorystycznych, które można m.in. zobaczyć na stronie: http://megaurwis.pl/city-mini-zip-c1081.html

Gwarancja

Gwarancja na 24 miesiące od dystrybutora typu door to door (wózek odbierany i oddawany jest przez kuriera w wyznaczonym miejscu przez kupującego)

Cena

Wózek Baby jogger city mini ZIP można kupić w przedziale cenowym do 1500 zł (1349 zł)

Składanie i rozkładanie stelaża

Wózek Baby jogger city mini ZIP można złożyć jedną ręką, za pomocą materiałowej rączki, która znajduje się na siedzisku oraz mechanizmu znajdującego się na środku rączki do prowadzenia. W tym celu należy wcisnąć czarny przycisk znajdujący się na środku rączki, następnie energicznie pociągnąć za rączkę do góry (znajduje się na siedzeniu wózka), aż wózek się złoży i zablokuje przed samoistnym rozłożeniem się wózka.

Rozłożenie wózka: odblokować mechanizm przed samoistnym rozłożeniem się wózka i pociągnąć za rączkę do góry, tak aby pojawiło się kliknięcie, które wskazuje, że wózek jest prawidłowo rozłożony.

Dane techniczne : (pomiar własny)

Spacerówka: szerokość oparcia 34 cm,
wysokość oparcia 49 cm,
wysokość od siedziska do budki 68 cm,
głębokość siedziska wraz z podnóżkiem 33 cm,
podnóżek z materiału długość 15 cm, szerokość 36 cm
wysokość rączki 100 cm (najwyższy punkt), długość/szerokość rączki 35 cm,
wózek złożony: długość (wraz z rączką) 82 cm, wysokość z kołami 25cm, szerokość 30cm.
rozłożony 125 długość, szerokość 45 cm (oparcie), 51 cm (tylne koła)
koła przednie średnica 15cm , tylne średnica 19 cm,
waga: stelaż z tapicerką 7,3 kg

Film

Karolina
Karolina
Brak komentarzy

Opublikuj komentarz