Góra

Espiro Magic 4

Espiro Magic 4

Spacerówka Espiro Magic 4 posiada 5 punktowe pasy, oparcie nie rozkłada się całkowicie na płasko, ale jest wystarczające. Dziecko ma bardzo dużo miejsca ze względu na szerokie oparcie i siedzisko. Oparcie reguluje się za pomocą paska, niestety trzeba użyć dwóch rąk (jeżeli dziecko jest oparte) w celu podniesienia oparcia, jedną ręką można jedynie je obniżyć. Wózek posiada regulowany podnóżek – pasek zakończony rzepem, który mocuje się do pałąka. Podnóżek można regulować w trzech pozycjach. Budka posiada okienko (siatka +folia) zapinana za pomocą magnesu. Przy budce doczepione jest etui na komórkę. Budka przy składaniu wydaje charakterystyczne kliknięcia. Po boku budki znajdują się okienka, dość duże, wykonane są z siatki i folii. Budkę można wydłużyć o daszek wykonany również z siatki i folii. Pałąk jest wyjmowany, niestety jak jest podniesiony podnóżek ciężko pałąk odchylić. Tapicerka przytwierdzona jest do stelaża za pomocą śrub, nie można jej ściągnąć do prania.

Stelaż bardzo zgrabny, koła małe, piankowe, skrętne z możliwością zablokowania. Kosz wąski, ale głęboki, wykonany z materiału. Kiedy dziecko leży, dostęp do kosza jest bardo utrudniony. Składanie wózka jest bardzo proste, intuicyjne, posiada zabezpieczenie przed samoistnym rozłożeniem się. Hamulec bardzo wygodny (naciskowy z góry). Przy jednym kole jest blokada, przy drugim kole zwolnienie blokady, również poprzez naciśnięcie. Stelaż można rozłożyć jedną ręką. Rączka pełna, wykonana z pianki, bez możliwości regulacji.

Dane techniczne

Waga 9 kg

wymiary po złożeniu 76/42/36 cm

źródło : strona producenta www.espiro.eu

Podsumowanie

Spacerówka o nowoczesnym wyglądzie, w przystępnej cenie, wygodna, dobrze wykonana, skrętna. Spacerówka nie posiada schowków jedynie przyczepione etui na telefon ( późniejszy model posiada schowek w budce).

 

Karolina
Karolina
Brak komentarzy

Opublikuj komentarz