Góra

Espiro Magic Pro

Espiro Magic Pro

PASY BEZPIECZEŃSTWA

Spacerówka Espiro Magic Pro posiada 5 punktowe pasy, które są przyszyte na stałe – nie ma możliwości ich regulacji na wysokość, regulować można jedynie na długość za pomocą klipsów. Zapinanie pasów polega na włożeniu dwóch plastikowych elementów do mechanizmu tak, aby pojawiło się kliknięcie. Pasy rozpinają się samoistnie po wciśnięciu szarego przycisku znajdującego się na środku mechanizmu. Osłonki na pasy bezpieczeństwa nie są rozpinane. W celu ich zdjęcia należy je zsunąć, po wcześniejszym wypięciu z karabińczyka.

OPARCIE

Oparcie w spacerówce Espiro Magic Pro można ustawić w wielu pozycjach. Podnoszenie oparcia wymaga użycia dwóch rąk – pasek należy naciągnąć za dwa kółeczka, które znajdują się na końcu paska, jednocześnie podnosząc oparcie do góry. W celu obniżenia oparcia należy przycisnąć szary mechanizm, który znajduje się w górnej części oparcia, następnie opuścić oparcie w dół. Regulacja oparcia jest cicha, jednak słychać delikatnie przeciągnięcie plastikowego mechanizmu po pasku. Oparcie jest usztywnione i wykonane z grubego materiału, co stabilizuje plecy dziecka.

SIEDZISKO

Siedzisko w spacerówce Espiro Magic Pro rozkłada się całkowicie do pozycji leżącej, można je ustawić wyłącznie przodem do kierunku jazdy. Wózek Espiro Magic Pro wyposażony jest we wkładkę dla mniejszych dzieci wykonaną z gąbki obszytej materiałem, w kolorze szarym.

PODNÓŻEK

W wózku Espiro Magic Pro do dyspozycji mamy dwa podnóżki, pierwszy wykonany z tego samego materiału co cała tapicerka, przeznaczony dla mniejszych dzieci, jego regulacja polega na zaczepieniu materiału o pałąk bezpieczeństwa za pomocą rzepu, który przytrzymuje podnóżek w pozycji poziomej – podnóżek może być ustawiony w pionie lub poziomie. Drugi podnóżek dla starszych dzieci wykonany z aluminium, który znajduje się pomiędzy przednimi kołami.

BUDKA

Budkę w spacerówce Espiro Magic Pro można wydłużyć poprzez rozpięcie zamkiem błyskawicznym. Budkę reguluje się jedną ręką (słychać delikatne kliknięcie), dostępnych jest wiele pozycji. Budka posiada okienko, które znajduje się w górnej części, wykonane jest z siatki i folii (od dołu), które można zasłonić zintegrowaną częścią materiału.

SCHOWEK

Wózek wyposażony jest w schowek wykonany z materiału, tego samego koloru co cała tapicerka, który umiejscowiony jest na tyle budki, schowek jest zamykany na zamek, nie posiada przegródek na drobne rzeczy.

PAŁĄK BEZPIECZEŃSTWA

Pałąk bezpieczeństwa wykonany jest z plastiku i materiału zapinanego na rzep. Pałąk można odpiąć z obu stron lub wyciągnąć całkowicie za pomocą przycisków znajdujących się od spodu pałąka. Pałąk bezpieczeństwa otwieramy poprzez naciśnięcie mechanizmów znajdujących się od spodu.

PODSTAWA WÓZKA

KOŁA

Wózek wyposażony jest w cztery, piankowe koła. Przednie mniejsze obrotowe z możliwością wyjmowania i zablokowania  (mechanizm znajduje się z przodu, nad przednimi kołami, należy go wcisnąć w kierunku do dołu)

W celu zdjęcia przedniego koła należy wcisnąć czarny przycisk, który umiejscowiony jest z tyłu koła, następnie zdjąć koło. Koła tylne posiadają możliwość wyciągnięcia, co dodatkowo zmniejsza wielkość wózka przy jego złożeniu – srebrny przycisk znajdujący się od wewnątrz koła (przycisku należy wcisnąć w kierunku do dołu następnie ściągnąć koło).

HAMULEC

Hamulec w wózku Espiro Magic Pro znajduje się po lewej stronie, przy tylnym kole. Blokuje się go poprzez naciśnięcie butem czerwonej dźwigni w kierunku do dołu, zwalnianie hamulca poprzez naciśnięcie butem w kierunku do dołu szarej dźwigni. System nie niszczący obuwia.

KOSZ

Wózek wyposażony jest w kosz, przy rozłożonym oparciu dostęp do kosza od strony rodzica jest utrudniony, dlatego można skorzystać z zamka błyskawicznego umiejscowionego z boku. Kosz wykonany jest z elastycznego materiału, spód kosza jest usztywniony dwiema deseczkami.

RĄCZKA

Rączka pełna, wykonana z pianki, brak możliwości regulacji wysokości.


Wózek przeznaczony jest dla dzieci 0kg – 15 kg.

TAPICERKA

Wózek łatwo utrzymać w czystości, ponieważ całą tapicerkę można zdjąć do prania, montowana jest do stelaża na zatrzaski.

AKCESORIA

Do testowania wózka Espiro Magic Pro otrzymałam osłonkę na nóżki oraz wkładkę na siedzisko dla mniejszych dzieci

WYGLĄD

Do testowania otrzymałam wózek Espiro Magic Pro, kolor  07. Rama, w kolorze białym i czarnym. Spacerówkę możnakupić w innych wersjach kolorystycznych, które można m.in. zobaczyć na stronie: http://megaurwis.pl/magic-pro-2015-c1174.html

GWARANCJA

Gwarancja na 24 miesiące od dystrybutora typu door to door (wózek odbierany i oddawany jest przez kuriera w wyznaczonym miejscu przez kupującego).

CENA

Wózek można kupić w przedziale cenowym do 1000 zł tj. (749 zł)

SKŁADANIE I ROZKŁADANIE STELAŻA

Składanie wózka  wykonuje się  przy pomocy dwóch rąk.  W pierwszej kolejności należy wcisnąć  srebrny przycisk, znajdujący się w środkowej części rączki, następnie prawym kciukiem wciskamy czarny przycisk w górnej części ramy wózka, jednocześnie (palcem wskazującym prawej i lewej ręki) pociągamy mechanizm w kierunku do siebie, składając wózek w kierunku przednich kół.

Rozłożenie wózka: odblokować mechanizm przed samoistnym rozłożeniem się wózka i pociągnąć za rączkę do góry tak, aby pojawiło się kliknięcie, które wskazuje, że wózek jest prawidłowo rozłożony.

DANE TECHNICZNE : (POMIAR WŁASNY)

Spacerówka: szerokość oparcia 28 cm,
wysokość oparcia 40 cm,
wysokość od siedziska do budki 60 cm,
głębokość siedziska wraz z podnóżkiem 36 cm,
podnóżek z materiału antypoślizgowego długość 13 cm, szerokość 25 cm,
wysokość rączki 110 cm (najwyższy punkt),  długość/szerokość  rączki 35 cm,
wózek złożony: długość (wraz z rączką) 95 cm, wysokość z kołami 33 cm, szerokość 43 cm (rączki), 45 cm (środek), 58 cm (tylne koła)
rozłożony 120 długość, szerokość 50 cm (oparcie), 63 cm (tylne koła)
koła przednie średnica 17cm , tylne średnica 25 cm,
waga:  stelaż z tapicerką 9,7 kg
Karolina
Karolina
4 komentarze
 • Dagmara

  Bardzo chetnie dowiem się jakie zatrzaski w tapicerce. Tapicerki nie można prać bo jest na śruby przykręcona. Jeżeli się mylę to proszę o informacje….

  25 lipca 2018 at 15:09 Odpowiedz
  • Karolina
   Karolina

   Niestety nie można zdjąć tapicerki 🙁 bardzo ubolewam nad tym, ponieważ miałam ten wózek dla swoich dzieci 🙁

   3 sierpnia 2018 at 23:02 Odpowiedz
 • Renata

  gdzie moge kupić koła przednie do wózka Espiro Magic Pro

  10 października 2019 at 10:46 Odpowiedz
  • Karolina
   Karolina

   proszę odebrać maila 🙂

   10 października 2019 at 22:29 Odpowiedz

Opublikuj komentarz