Góra

Muuvo Slick 2020r.

Muuvo Slick 2020r.

GONDOLA

Spód gondoli wózka Muuvo Slick wykonany jest z białego plastiku, na którym umieszczony jest miękki materiał w kolorze białym, który montuje się na krawędzi gondoli za pomocą zamka błyskawicznego. Zamek błyskawiczny zabezpieczony jest materiałem, dzięki czemu dziecko nie uderzy się o metalowy element. Materacyk w kolorze białym, bardzo elastyczny, po naciśnięciu szybko powraca do pierwotnego kształtu.
Wszystkie elementy gondoli można wyciągnąć, dzięki czemu łatwo utrzymać ją w czystości.
Gondola jest wysoko osadzono na stelażu, sprawdzi się u osób bardzo wysokich.

Gondola składa się do mniejszych rozmiarów, mechanizm składający jest bardzo prosty, polega na pociągnięciu dwóch prętów do środka, wówczas gondola zmniejsza się o połowę.

Od spodu gondola posiada cztery, plastikowe nóżki, dzięki którym gondolę można odłożyć wszędzie, nie obawiając się, że czymś ja pobrudzimy.

OPARCIE W GONDOLI

Oparcie w gondoli nie jest regulowane, dziecko może jeździć jedynie w pozycji leżącej.

W celu poprawy bezpieczeństwa dziecko można przypiąć szelkami.

Budka w gondoli

Budka w wózku Muuvo Slick składa się cicho, nie wymaga wciskania żadnych mechanizmów zarówno przy obniżaniu jak i przy podnoszeniu budki, można to wykonać jedną ręka. Budkę można ustawić w czterech ustawieniach, oraz jedno dodatkowe ustawienie po wydłużeniu budki. Krawędź budki zakończona jest metalowym elementem, który ułatwia obniżanie i podnoszenie budki nie brudząc jednocześnie tapicerki.
Budka wyposaża jest w dodatkowy daszek, który mocowany jest do krawędzi budki za pomocą zamka błyskawicznego. Daszek jest sztywny, w kolorze tapicerki wózka.
W zestawie otrzymujemy dwie budki, osobna do gondoli i spacerówki.

W środkowej części budki znajdują się zamek błyskawiczny, który poszerza budkę o jeden panel. Budka dobrze chroni przed słońcem.

Gondola wyposażona jest w pałąk do przenoszenia, który wykonany jest z ekoskóry, w testowanym modelu w kolorze brązowym. Pałąk można odpiąć z obu stron, za pomocą przycisku znajdującego się od wewnętrznej strony.

Gondola posiada bardzo duże okienko wentylacyjne (drobna siatka w kolorze czarnym), do którego możemy się dostać poprzez wywinięcie materiału. Materiał można zwinąć w rulon i zapiąć.

OSŁONKA NA NÓŻKI

Osłonka na nóżki w gondoli montowana jest za pomocą zamka błyskawicznego, bardzo dobrze chroni przed wiatrem, jest możliwość całkowitego zasłonięcia wejścia gondoli.

ŚCIĄGANIE GONDOLI

Montowanie gondoli czy spacerówki wózka Muuvo Slick wyposażone jest w ten sam mechanizm. W celu ściągnięcia gondoli ze stelaża należy ścisnąć dwa mechanizmy znajdujące się po bokach stelaża, a następnie unieść gondolę do góry za pałąk. Nałożenie gondoli na stelaż nie wymaga ściśnięcia mechanizmu, należy włożyć gondolę na wystające płozy i docisnąć, aż pojawi się kliknięcie.

SCHOWEK

Gondola nie posiada schowka

PASY BEZPIECZEŃSTWA

Spacerówka Muuvo Slick wyposażona jest w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, które można regulować na dwa sposoby (dwa przecięcia w tapicerce oraz na najniższym poziomie szlufki – wysokość, oraz regulacja tradycyjna za pomocą klipsów – długość).

Osłonki na pasy bezpieczeństwa nie są rozpinane, można je zdjąć poprzez zsunięcie z pasów bezpieczeństwa.

Zapinanie pasów polega na włożeniu dwóch plastikowych elementów do mechanizmu tak, aby pojawiło się kliknięcie. Pasy rozpinają się samoistnie po wciśnięciu czarnego przycisku, znajdującego się na środku mechanizmu. Pasy można rozpiąć jedną ręką.

Przekładanie pasów na inną wysokość polega na wyciągnięciu klamry przez przecięcie tapicerki i przeciągnięciu jej przez inny otwór w oparciu. Mechanizm jest widoczny, znajduje się na tyle oparcia siedziska, od strony rodziców.

OPARCIE

Oparcie w spacerówce Muuvo Slick reguluje się za pomocą czarnej, plastikowej rączki, która znajdującego się na tyle oparcia od strony rodziców. W celu zmiany pozycji mechanizm należy podciągnąć i ustawić oparcie w wybranej pozycji. Zarówno podnoszenie jak i obniżenie oparcia można wykonać jedną ręką. Przy podnoszeniu nie trzeba wciskać ponownie mechanizmu, należy oparcie popchać ręką do góry – przy tej opcji oparcie wydaje kliknięcia, które wskazują, że przyjęło odpowiednią pozycję.

Oparcie posiada trzy-stopniową regulację. Przy ustawieniu oparcia przodem do kierunku jazdy do dyspozycji mamy trzy ustawienia. W ustawieniu tyłem do kierunku jazdy, oparcie można ustawić również w tych samych, trzech pozycjach.
Oparcie jest usztywnione,wykonane z czarnego plastiku, co stabilizuje plecy dziecka. Wózek rozkłada się do pozycji leżącej.

SIEDZISKO

Siedzisko w spacerówce Muuvo Slick można ustawić w dwóch kierunkach jazdy – przodem lub tyłem do kierunku jazdy, aby zmienić kierunek należy obrócić całe siedzisko.

Ściągnięcie siedziska polega na ściśnięciu dwóch czarnych przycisków umiejscowionych po obu stronach spacerówki, a następnie wyciągnięciu delikatnie siedziska z kieszeni. Wkładanie siedziska na stelaż nie wymaga wciśnięcia mechanizmu, należy włożyć siedzisko na wystające płozy i docisnąć, aż pojawi się kliknięcie.

PODNÓŻEK

Podnóżek reguluje się za pomocą dwóch, czarnychh przycisków, umiejscowionych po zewnętrznej stronie. Przy podnoszeniu podnóżka nie trzeba używać mechanizmu, należy jedną ręką podnieść podnóżek. Dostępne są trzy pozycje, przy podnoszeniu podnóżek wydaje charakterystyczne kliknięcie, które wskazują, że podnóżek przyjął odpowiednią pozycję. Obniżanie podnóżka jest ciche. Podnóżek Muuvo Slick wykonany jest z tego samego materiału co cała tapicerka wózka, na końcu wykończony eko-skórą, takie rozwiązanie pozwala na łatwe utrzymanie podnóżka w czystości.

Podnóżek posiada dodatkową funkcję poszerzania za pomocą przycisku umiejscowionego od spodu podnóżka. Należy mechanizm przycisnąć i jednocześnie pociągnąć za podnóżek.

BUDKA

Budka wyposażona jest w filtr UVP 50+, reguluje się ją jedną ręką, dobrze chroni przed słońcem. W wózku Muuvo Slick posiadamy możliwość wydłużenia budki za pomocą zamka błyskawicznego, który umiejscowiony jest w środkowej części budki. Przy maksymalnym rozłożeniu budkę można ustawić w czterech pozycjach. W opcji standardowej dostępne są trzy ustawienia budki.
Budka zakończona jest daszkiem, który jest sztywny, przyszyty na stałe. Podczas regulacji słychać bardzo ciche kliknięcia.
Budka wyposażona jest w okienko wykonane z siatki, które umiejscowione jest od strony rodziców. Okienko otwierane jest za pomocą zamka błyskawicznego, materiał można zwinąć w rulon i zapiąć. Drugie okienko, które jest mniejsze, jest idealnym rozwiązaniem, aby szybko sprawdzić co robi dziecko.
Budkę w spacerówce można wyciągnąć za pomocą czarnych mechanizmów, które umiejscowione są od zewnętrznej strony ramy – prawnie ręczne.

SCHOWEK

Wózek Muuvo Slick oprócz kosza nie posiada schowków.

PAŁĄK BEZPIECZEŃSTWA

Pałąk bezpieczeństwa wykonany jest z eko-skóry, można go odpiąć z obu stron (czarny przycisk umiejscowiony od zewnętrznej strony) lub wyciągnąć całkowicie.

PODSTAWA WÓZKA

KOŁA

Wózek Muuvo Slick wyposażony jest w cztery, żelowe koła. Przednie – mniejsze, obrotowe z możliwością zablokowania i wyjmowania. Mechanizm do obrotowych kół znajduje się od zewnętrznej strony kół, w calu zablokowania należy ustawić koło zgodnie z kierunkiem jazdy, a następnie przesunąć do góry mechanizm.

Wyciąganie przednich kół

Należy pociągnąć za metalowy zaczep znajdujący się od wewnętrznej strony przednich kół.

Wyciąganie kół tylnych

Koła tylne również posiadają możliwość wyciągnięcia, co dodatkowo zmniejsza wielkość wózka przy złożeniu. W celu wyciągnięcia należy pociągnąć w dół za srebrny zaczep, a następnie wyciągnąć koło.

Zakładanie kół polega na wciśnięciu bolca do mechanizmu, aż pojawi się kliknięcie.

HAMULEC

Hamulec znajduje się między tylnymi kołami, aby zablokować wózek wystarczy dźwignię skierować w dół, aby zwolnić blokadę należy skierować ją do góry.

Kosz

Wózek wyposażony jest w kosz, do którego dostęp jest z każdej strony. Spód kosza wykonany jest z elastycznego materiału, boki z siatki. Spód kosza jest miękki, usztywniony pięcioma twardymi elementami. Kosz można w łatwy i szybki sposób ściągnąć za pomocą rzepów oraz zamka błyskawicznego. Od strony rodzica kosz jest zamykany na zamek błyskawiczny, dzięki takiemu rozwiązaniu rzeczy, które wkładamy do wózka nie wypadną, a jednocześnie do kosza jest szybki i łatwy dostęp. Kosz posiada dodatkową kieszonkę zapinaną na zamek błyskawiczny.

RĄCZKA

Rączka pełna, wykonana z eko-skóry. Rączkę reguluje się teleskopowo za pomocą czarnego przycisku umieszczonego na środku rączki. Do dyspozycji mamy pięć wysokości.

TAPICERKA

Tapicerkę w spacerówce można zdjąć całkowicie. Mocowana jest za pomocą gumek.

WYGLĄD

Do testowania otrzymałam wózek Muuvo Slick z 2020r. Kolor Blue Lusch. Rama aluminiowa, matowa w kolorze czarnym. Tapicerka granatowa, wszystkie elementy tj.zamki błyskawiczne są w kolorze czarnym, podnóżek z eko-skóry. Inne wersje kolorystyczne można zobaczyć m.in. na stronie Muuvo Slick

FOTELIK

Na stelażu przy pomocy odpowiednich adapterów można zamontować foteliki marki Cybex, Joie, Maxi Cosi, Avionaut, Swandoo, Be Safe, Concord, Nuna.
Adaptery do nabycia osobno.

AKCESORIA

Do wózka otrzymujemy jedną folię przeciwdeszczową, moskitierę do gondoli i spacerówki, pokrowce na nóżki do gondoli i spacerówki, torbę zapinaną na zamek błyskawiczny z wieloma przegródkami oraz przewijak turystyczny.

CENA

Wózek Muuvo Slick można kupić w przedziale cenowym ok. 2400 zł

SKŁADANIE I ROZKŁADANIE STELAŻA

Po złożeniu wózka możesz prowadzić go jak walizkę.
1. Złóż oparcie
2. Naciśnij guzik po wewnętrznej stronie rączki
3. Zdecydowanym ruchem popchnij rączkę, aby złożyć wózek
4. Wciśnij przycisk rączki żeby pozwolić wózkowi się złożyć
5. Wózek będzie złożony i zablokowany jak pojawi się dźwięk kliknięcia
Wózek po złożeniu stoi na kołach, dzięki czemu rama jest mniej podatna na zarysowania.

ROZKŁADANIE WÓZKA

1. Przesuń wystający element, który umiejscowiony jest przy lewym, tylnym kole
2. Wyciągnij rączkę i wysuń ją do góry
3. Wciśnij guzik na rączce i w tym samym momencie podnieś rączkę
4. Powinien się pojawić dźwięk kliknięcia po obu stronach wózka

DANE TECHNICZNE : (POMIAR WŁASNY)

Wózek przeznaczony dla dziecka od momentu narodzin do 36 miesięcy oraz do maksymalnej wagi dziecka 22 kg
(POMIAR WŁASNY)
Gondola:
Pomiar gondoli wykonany z zamontowaną osłonką
długość 75 cm x szerokość 32 cm x wysokość 20cm (bez materaca 23 cm)

wózek złożony: długość 66 cm, wysokość 29 cm, szerokość 56cm
wózek rozłożony długość 95 cm x 106cm x cm
koła przednie średnica 20cm, tylne średnica 29cm,

waga:
stelaż z kołami 8 kg
siedzisko spacerówki 4,5 kg,
stelaż + siedzisko spacerówki 12,5 kg
Gondola 4,5 kg
Gondola + stelaż 12,5 kg

wielkość pudła
gondola 15cm x 48cm x 94cm
spacerówka+stelaż 47cm x 29cm x 72cm

Plener

Film

Karolina
Karolina
Brak komentarzy

Opublikuj komentarz