Góra

Quinny Buzz Xtra

Quinny Buzz Xtra

Dokładny opis spacerówki oraz stelaża można zobaczyć tutaj.

GONDOLA

Spód gondoli Quinny Buzz Xtra wykonany jest z plastiku, na którym zamontowana jest na stałe osłonka z miękkiego materiału oraz materacyk wykonany z gąbki obszytej materiałem.

Gondola składa się do mniejszych rozmiarów, mechanizm składający znajduje się od spodu gondoli. Polega na wciśnięciu szarego przycisku oraz przesunięciu całego mechanizmu do dołu. W gondoli nie ma możliwości regulacji oparcia.

BUDKA W GONDOLI

Budka składa się cicho, poprzez naciśnięcie w kierunku do dołu dwóch mechanizmów znajdujących się po zewnętrznej stronie budki, nie wymaga to użycia jednocześnie dwóch rąk. Budkę można ustawić w 2 pozycjach – pionowa lub pozioma.

Budka w gondoli nie posiada okienka, wyposażona jest w pałąk do przenoszenia gondoli, który znajduje się w górnej części budki. Pałąk wykonany jest z plastiku.

OSŁONKA NA NÓŻKI

Osłonka na nóżki w gondoli montowana jest na zamek błyskawiczny.

ŚCIĄGANIE GONDOLI

W celu ściągnięcia gondoli ze stelaża należy wcisnąć dwa szare przyciski (niekoniecznie jednocześnie) znajdujące się od zewnątrz, w środkowej części gondoli (przy adapterach), a następnie unieść gondolę do góry. Nałożenie gondoli na stelaż nie wymaga wciśnięcia mechanizmu, należy włożyć gondolę na wystające płozy i docisnąć, aż pojawi się kliknięcie.

Gondola posiada moskitierę montowaną na guziczki znajdujące się obok mechanizmów do regulacji budki oraz za pomocą gumki.

CENA

Cena zestawu 2 w 1 można kupić w przedziale do 2500 zł,

Cena zestawuu 3 w 1 można kupić w przedziale do 3000 zł,

Wymiary gondoli

Długość 80 cm, szerokość 38 cm, głębokość 18cm (od materaca do krawędzi gondoli).

Waga gondoli: 4,5 kg

 

Karolina
Karolina
Brak komentarzy

Opublikuj komentarz