Góra

O mnie

Nazywam się Karolina, mieszkam pod Wrocławiem, w październiku 2009 r. urodził się mój synek Michałek a w marcu 2013r. dokładnie w dzień kobiet moja córcia Natalka.

Jak wiadomo każda matka chce dla swoich dzieci wszystko co najlepsze i tak samo było z wyborem mojego pierwszego wózka …. aby ułatwić przyszłym mamom i zaoszczędzić im czasu powstał właśnie blog o wózkach – pierwszabryka.pl.

Pamiętam jak ja wybierałam wózek, mąż się ze mnie śmiał….zrobiłam tabelkę ….wypisałam w niej wszystkie wózki i opisałam funkcje, które każdy z nich posiadał, teraz się z tego śmieję, ale w tamtym momencie było to dla mnie bardzo ważne. Na rynku istnieje tak dużo modeli wózków, że przyprawia o zawrót głowy, a przyszłe mamy tylko się stresują czy wybrany wózek spełni ich oczekiwania.

Wiadomo, że każdy ma swoje kryteria dla jednych najważniejsza jest cena czy waga dla innych funkcje, postaram się przedstawić Wam różne opcje wózków spełniające te kryteria, a wybór należeć będzie wyłącznie do Was. Trzeba jedynie pamiętać, że cena nie zawsze jest wyznacznikiem dobrego wózka, czasami tańsze wózki mają takie same opcje i nie ma sensu przepłacać. Z własnego doświadczenia wiem, że lepiej jest kupić tańszy wózek wielofunkcyjny i szybko przejść na droższą, ale lekką i zwinną spacerówkę.

Szukając wózka „idealnego” starałam się znaleźć taki, żeby miał wszystko, ponieważ nie wiedziałam co mi się przyda. W rzeczywistości z niektórych opcji skorzystałam może dwa razy. W moim przypadku padło na Implast Bolder SD kolor khaki.

Jeżeli macie jakieś propozycje wózka, który chcecie żebym opisała dajcie znać, a w miarę moich możliwości postaram się napisać o jego wadach i zaletach.

Przy drugim dziecku jestem dużo mądrzejsza, teraz stawiam na lekkość i łatwość wkładania wózka samodzielnie do samochodu. Wkładanie wózka wielofunkcyjnego wiele razy kończyło się nerwami, a po co? to ma być Wasz najpiękniejszy okres w życiu.

Pamiętajmy również, że to my prowadzimy wózek i czasami trzeba pomyśleć o swojej wygodzie, oczywiście jednocześnie nie zapominając przy tym o bezpieczeństwie i zadowoleniu naszej pociechy.

Zdaję sobie sprawę, że co dla mnie jest plusem dla kogoś może nim nie być, dlatego jestem za wymianą zdań ja przedstawię swoją wizję, a Wy swoją…no dobra dość tego nudzenia przejdźmy do konkretów…..