Góra

Obrotowe Krzesełko do karmienia Muuvo CHOC

Obrotowe Krzesełko do karmienia Muuvo CHOC

Krzesełko 3 w 1

1. Krzesełko do karmienia, które można obrócić o 360 stopni
2. Krzesełko do zabawy
3. Taboret dla dziecka lub dorosłych do 110 kg

Krzesełko do karmienia, które można obrócić o 360 stopni

Krzesełko Muuvo CHOC można w bardzo szybki i prosty sposób obrócić. Aby to zrobić należy wcisnąć guzik, który umiejscowiony jest z tyłu oparcia, jednocześnie obracając siedzisko. Blokada pojawia się kiedy puszczamy guzik. Powinien pojawić się wyraźny dźwięk kliknięcia, który wskazuje poprawne ustawienie oparcia.

Zmiana z krzesełka do zabawy na krzesełko do karmienia jest bardzo proste i intuicyjne.

Krzesełko do zabawy

W tej opcji również możemy skorzystać z obrotowego siedziska. Nóżki są na niższym poziomie, dzięki takiemu rozwiązaniu, można w wygodny sposób posadzić dziecko przy niewielkim stoliczku.

Taboret dla dziecka lub dorosłych do 110 kg

Podnóżek

Krzesełko Muuvo CHOC wyposażone jest w podnóżek, który można ustawić na trzech wysokościach, za pomocą pozycjonera – plastikowy element, na którym dziecko trzyma nóżki. Przekładanie podnóżka na inną wysokość jest bardzo proste, wystarczy podnieść pozycjoner do góry, przełożyć w inny otwór i docisnąć.

demontaż całkowity podnóżka

W celu wyciągnięcia całkowicie podnóżka należy wcisnąć dwa metalowe bolce znajdujące się pod siedziskiem, następnie pociągnąć za plastikowy podnóżek, który powinien wysunąć się wraz z metalowymi prowadnicami.

tacka

Regulacja taki

Do krzesełka Muuvo CHOC można zamontować tackę, którą w łatwy i szybki sposób można zdemontować lub regulować.
Regulacja tacki polega na rozciągnięciu mechanizmów po obu stronach, a następnie przesunięciu tacki do przodu lub do tyłu. Do dyspozycji mamy dwa ustawienia.
W celu ściągnięcia tacki należy rozciągnąć mechanizmy, a następnie ją zsunąć z krzesełka.

Dodatkowo posiadamy możliwość ściągnięcia plastikowej osłonki, która montowana jest na tacce, dzięki takiemu rozwiązaniu po skończonym posiłku możemy w wygodny sposób wyjąć osłonkę i umyć ją w zlewie.

Demontaż tacy i zabezpieczenia krokowego

Tackę oraz zabezpieczenie krokowe można usunąć w całości, jako jeden element. Wystarczy pociągnąć za dźwignię zwalniającą znajdującą się między podnóżkiem, a siedziskiem z jednoczesnym podniesieniem pod kątem tacki.

Wkładanie tacki

zaczynamy od wciśnięcia wypustków do dwóch otworów, jest to możliwe tylko pod jednym kątem, dlatego tackę należy ustawić do góry, a następnie pociągnąć dźwignię od spodu siedziska z jednoczesnym dociśnięciem tacki, tak aby pojawiło się kliknięcie.

Pasy bezpieczeństwa

Krzesełko Muuvo CHOC wyposażone jest w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, które można regulować na dwa sposoby – dwa przecięcia w tapicerce oraz regulacja tradycyjna za pomocą klipsów – długość.

Zapinanie pasów polega na włożeniu dwóch plastikowych elementów do mechanizmu tak, aby pojawiło się kliknięcie. Pasy rozpinają się samoistnie po wciśnięciu przycisku, znajdującego się na środku mechanizmu. Pasy można rozpiąć jedną ręką.

Przekładanie pasów na inną wysokość polega na przełożeniu materiałowego pasa przez otwory w oparciu.

wkładka

Krzesełko Muuvo CHOC wyposażone jest we wkładkę, która wykonana jest z ekoskóry, co znacznie ułatwia utrzymanie jej w czystości.

Przeznaczenie

Krzesełko nie jest przeznaczone dla dzieci poniżej 6 miesiąca życia

Kolorystyka

Do testowania otrzymałam krzesełko w kolorze WHITE, dostępny jest również kolor ciemniejszy wkładki GRAPHITE, które można zobaczyć na stronie link

Cena

Krzesełko obrotowe Muuvo CHOC można kupić w cenie 599 zł.

Normy bezpieczeństwa

EN 14988:2017
EN 581-1:2017
EN 581-2:2015 + AC:2016

Pomiary

Wysokość krzesełka do zabawy oraz krzesełko do karmienia

Zdjęcia

Karolina
Brak komentarzy

Opublikuj komentarz