Góra

Muuvo Flex

Muuvo Flex

Muuvo Flex nowość 2019r.

PASY BEZPIECZEŃSTWA

Spacerówka Muuvo Flex wyposażona jest w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, które można regulować na dwa sposoby (trzy przecięcia w tapicerce – wysokość, oraz regulacja tradycyjna za pomocą klipsów – długość).

Osłonki na pasy bezpieczeństwa nie są rozpinane, można je zdjąć poprzez zsunięcie z pasów bezpieczeństwa.

Zapinanie pasów polega na włożeniu dwóch plastikowych elementów do mechanizmu tak, aby pojawiło się kliknięcie. Pasy rozpinają się samoistnie po wciśnięciu czarnego przycisku, znajdującego się na środku mechanizmu. Pasy można rozpiąć jedną ręką.

Przekładanie pasów na inną wysokość polega na rozpięciu rzepu znajdującego się na tyle oparcia, a następnie wyciągnięciu klamry przez przecięcie tapicerki i przeciągnięciu jej przez inny otwór w oparciu.

OPARCIE

Oparcie można ustawić w wielu pozycjach, dzięki regulacji za pomocą paska, który ustawia oparcie na dowolnej wysokości. Podnoszenie oparcia wymaga użycia dwóch rąk – pasek należy naciągnąć za otwory, które znajdują się na końcu pasków, jednocześnie popychając oparcie do góry.
W celu obniżenia oparcia należy ścisnąć mechanizm i zsunąć go w dół – czynność tę można wykonać jedną ręką. Regulacja oparcia jest cicha, jednak słychać delikatnie przeciągnięcie plastikowego mechanizmu po pasku. Oparcie jest usztywnione,wykonane z plastiku obszytego materiałem, co stabilizuje plecy dziecka. Wózek rozkłada się prawie do pozycji leżącej.

SIEDZISKO

Siedzisko w spacerówce Muuvo Flex można ustawić jedynie przodem do kierunku jazdy.

PODNÓŻEK

Podnóżek obniża się za pomocą dwóch przycisków, znajdujących się po zewnętrznej stronie, dostępne są dwie pozycje – pionowa i pozioma. Podnoszenie podnóżka jest możliwe jedną ręką (nie trzeba używać przycisków), przy podnoszeniu wydaje charakterystyczne kliknięcie, które wskazuje, że podnóżek przyjął odpowiednią pozycję. Podnóżek wykonany jest z tego samego materiału co cała tapicerka wózka, na końcu wykończone eko-skórą, takie rozwiązanie pozwala na łatwe utrzymanie podnóżka w czystości.

BUDKA

Budka wyposażona jest w filtr UVP 50+, reguluje się ją jedną ręką, dobrze chroni przed słońcem. W wózku Muuvo Flex posiadamy możliwość wydłużenia budki za pomocą zamka błyskawicznego, który umiejscowiony jest w środkowej części budki. Przy maksymalnym rozłożeniu budkę można ustawić w sześciu pozycjach.
Budka jest usztywniona w pięciu miejscach, na końcu zakończona daszkiem, który jest elastyczny. Podczas regulacji słychać bardzo ciche kliknięcia.
Budka wyposażona jest w okienko wykonane z siatki, które umiejscowione jest od strony rodziców. Okienko otwierane jest za pomocą rzepu.

Przy rozłożonym oparciu na płasko można skorzystać z bardzo dużego okienka wentylacyjnego, który w całości wykonany jest z siatki. Aby dostać się do okienka należy materiał tapicerki rozpiąć dwoma zamkami błyskawicznymi, a następnie zrolować materiał, zaczepiając gumką o guzik.

SCHOWEK

Wózek Muuvo Flex oprócz kosza posiada schowek, który umiejscowiony jest od spodu podnóżka, zapinany jest na zamek błyskawiczny, jest to idealne miejsce na moskitierę, którą otrzymujemy w zestawie.

PAŁĄK BEZPIECZEŃSTWA

Pałąk bezpieczeństwa wykonany jest z eko-skóry. Można go odpiąć z obu stron lub wyciągnąć całkowicie za pomocą czarnych przycisków znajdujących się od zewnętrznej strony, które należy wcisnąć z jednoczesnym pociągnięcie pałąka. Pałąk można wygodnie odchylić, aby włożyć dziecko.

PODSTAWA WÓZKA

KOŁA

Wózek Muuvo Flex wyposażony jest w cztery, żelowe koła. Przednie – mniejsze, obrotowe z możliwością zablokowania i wyjmowania.

W celu wyciągnięcia przedniego koła należy wcisnąć niewielki, srebrny zaczep. Koła można zdjąć najlepiej przy pomocy ostrego narzędzia.

Mechanizm do obrotowych kół znajduje się nad kołem, w calu zablokowania należy ustawić koło zgodnie z kierunkiem jazdy, a następnie wcisnąć mechanizm w dół.

Koła tylne również posiadają możliwość wyciągnięcia, co dodatkowo zmniejsza wielkość wózka przy złożeniu. W celu wyciągnięcia należy wcisnąć czarny przycisk znajdujący się między hamulcem a wewnętrzną stroną koła, następnie ściągnąć koło.

HAMULEC

Hamulec w wózku Muuvo Flex znajduje się między tylnymi kołami, nie niszczy obuwia, aby zablokować wózek wystarczy dźwignię skierować w dół.

KOSZ

Wózek wyposażony jest w kosz, do którego dostęp jest z każdej strony. Spód kosza wykonany jest z elastycznego materiału, boki z siatki. Spód kosza jest miękki, usztywniony pięcioma twardymi elementami. Kosz można w łatwy i szybki sposób ściągnąć za pomocą zatrzasków oraz zamka błyskawicznego. Od strony rodzica kosz jest zamykany na zamek błyskawiczny, dzięki takiemu rozwiązaniu rzeczy, które wkładamy do wózka nie wypadną, a jednocześnie do kosza jest szybki i łatwy dostęp.

RĄCZKA

Rączka pełna, wykonana z eko-skóry. Rączkę reguluje się teleskopowo za pomocą czarnego przycisku umieszczonego na środku rączki. Do dyspozycji mamy cztery wysokości.

WAGA DZIECKA

Wózek przeznaczony jest dla dzieci od 6 miesiąca życia do 15 kg,

TAPICERKA

Wózek łatwo utrzymać w czystości, ponieważ całą tapicerkę można zdjąć do prania, montowana jest do stelaża za pomocą zatrzasków oraz śrubek, które znajdują się od spodu wózka.

WYGLĄD

Do testowania otrzymałam wózek Muuvo Flex, kolor carbon graphite. Rama w kolorze czarnym. Wózek Muuvo Flex można kupić w czterech wersjach kolorystycznych, które można m.in. zobaczyć na stronie link

AKCESORIA

Do testowania wózka Muuvo Flex w zestawie otrzymujemy bardzo ciepły i miękki śpiworek, pałąk bezpieczeństwa, moskitierę, folię przeciwdeszczową oraz instrukcję.

CENA

Wózek Muuvo Flex można kupić w przedziale cenowym do 1500 zł (1249 zł)

SKŁADANIE I ROZKŁADANIE STELAŻA

SKŁADANIE WÓZKA

W celu złożenia wózka należy:
1. podnieść podnóżek
2. wcisnąć jednocześnie dwa przyciski, które umiejscowione są nad koszem od strony podnóżka.
4. podnieść wózek do góry, aż stelaż całkowicie się złoży.

ROZKŁADANIE WÓZKA

1. Energicznie pociągnij za rączkę do prowadzenia tak, aby wózek całkowicie się rozłożył, aż do pojawienia się kliknięcia. Wózek nie posiada blokady przed samoistnym rozłożeniem się wózka.

DANE TECHNICZNE : (POMIAR WŁASNY)

Spacerówka: szerokość oparcia 34 cm
wysokość oparcia 47 cm,
wysokość od siedziska do budki 52 cm,
głębokość siedziska 22 cm,
podnóżek: długość 20 cm, szerokość 34 cm (kolana) 25 cm (stopy)
wysokość rączki 96 cm, 99 cm, 102 cm, 105 cm
wózek złożony: długość cm, wysokość z kołami cm, szerokość cm.
wózek rozłożony długość 110 cm od metalowego podnóżka do rączki, szerokość 46 cm (okolica budki) 44 cm (oparcie z ramą), 60 cm (tylne koła)
koła przednie średnica 17 cm , tylne średnica 24 cm,
waga: 10,5 kg stelaż+tapicerka
wielkość pudła 50 cm x 27 cm x 77 cm

PLENER

Karolina
Karolina
Brak komentarzy

Opublikuj komentarz