Góra

X-lander X-Double 2021 spacerówka dla bliźniaków

X-lander X-Double 2021 spacerówka dla bliźniaków

PASY BEZPIECZŃSTWA

Spacerówka X-lander X-Double posiada 5 punktowe pasy, które można ustawić na trzech wysokościach, Pasy można regulować na długość za pomocą klipsów.
Zapinanie pasów polega na włożeniu dwóch plastikowych elementów do mechanizmu, tak aby pojawiło się kliknięcie. Pasy rozpinają się samoistnie po wciśnięciu czarnego przycisku, który znajduje się na środku mechanizmu.
Osłonki na pasy bezpieczeństwa są zapinane na zatrzaski, dzięki czemu można w łatwy i szybki sposób je zdjąć do prania.

OPARCIE

Oparcie w spacerówce X-lander X-Double można ustawić w wielu pozycjach, dzięki regulacji za pomocą paska, który ustawia oparcie na dowolnej wysokości. Podnoszenie oparcia wymaga użycia dwóch rąk – pasek należy naciągnąć jednocześnie popychając oparcie go do góry.

W celu obniżenia oparcia należy odchylić mechanizm i obniżyć oparcie-czynność tą można wykonać jedną ręką. Regulacja oparcia jest cicha, jednak słychać delikatnie przeciągnięcie plastikowego mechanizmu po pasku. Oparcie jest usztywnione, co stabilizuje plecy dziecka. Wózek posiada możliwość rozłożenia oparcia prawie do pozycji leżącej.

SIEDZISKO

Siedzisko w spacerówce X-lander X-Double można ustawić wyłącznie przodem do kierunku jazdy.

PODNÓŻEK

W wózku X-lander X-Double podnóżki obniża się za pomocą dwóch czarnych przycisków, znajdujących się po zewnętrznej stronie, dostępnych jest pięć pozycji. Podnoszenie podnóżka jest możliwe jedną ręką (nie trzeba używać przycisków), przy podnoszeniu wydaje charakterystyczne kliknięcia, które wskazują, że podnóżek przyjął odpowiednią pozycję. Podnóżek wykonany jest z tego samego materiału co cała tapicerka wózka, na końcu zakończony matriałem, który łatwo będzie można przemyć. Starsze dzieci będą mogły trzymać nóżki na krawędzi wózka.

Wózek X-lander X-Double posiada schowki w podnóżku, które zamykane są na zamek błyskawiczny. Jest to idealne miejsce na przechowywanie moskitier.

BUDKA

Budki w spacerówce X-lander X-Double regulują się jedną ręką, można je wydłużyć poprzez rozpięcie zamkiem błyskawicznym znajdującym się w górnej części budki. Część wydłużona wykonana jest z tego samego materiału co reszta budki, dodatkowo posiada okienko, które wykonane jest z siatki, zapinane na magnes. Regulacja budek cicha, wydłużenie budki dodatkowo powiększa o jedną pozycję. Na końcu budki znajduje się elastyczny daszek, który dodatkowo chroni dziecko przed słońcem.

SCHOWEK

Wózek X-lander X-Double  wyposażony jest w schowek, który znajduje się na tyle oparcia od strony rodzica, zamykany jest na zamek błyskawiczny. Drugi schowek umiejscowiony jest od spodu podnóżka, również zamykany na zamek błyskawiczny.

PAŁĄK BEZPIECZEŃSTWA

Pałąk bezpieczeństwa w wózku X-lander X-Double wykonany jest z eko-skóry, można go odpiąć z obu stron (czerwony przycisk) lub wyciągnąć całkowicie. Przycisk należy odchylić i wyciągnąć pałąk do góry.

PODSTAWA WÓZKA

KOŁA

Wózek X-lander X-Double wyposażony jest w cztery, piankowe koła. Przednie koła są obrotowe z możliwością zablokowania. W celu zablokowania lub odblokowania pozycji kół po obu stronach należny przesunąć biały mechanizm, który znajduje się nad przednimi kołami.

ZDEJMOWANIE KÓŁ PRZEDNICH

W celu zdjęcia przednich kół, należy wcisnąć metalowy przycisk znajdujący się z od wewnętrznej strony koła.

ZDEJMOWANIE KÓŁ TYLNYCH

Koła tylne posiadają możliwość wyciągnięcia, co dodatkowo zmniejsza wielkość wózka przy jego złożeniu.
W celu wyciągnięcia należy wcisnąć srebrny przycisk znajdujący się od wewnętrznej strony koła, następnie pociągnąć za koło. Zakładanie kół polega na wsunięciu bolca do mechanizmu, aż pojawi się kliknięcie- uwaga bolce w jednym miejscu są spłaszczone, co powoduje, że można je włożyć wyłącznie w jednym ustawieniu.

HAMULEC

Hamulec w wózku X-lander X-Double znajduje się przy prawym, tylnym kole. W celu zablokowania wózka wystarczy dolną część dźwigni skierować w dół, aby zwolnić blokadę należy tę samą dźwignię podciągnąć butem do góry. Hamulec nie niszczy obuwia.

KOSZ

Wózek wyposażony jest w kosz, do którego dostęp jest z każdej strony. Spód kosza wykonany jest z elastycznego materiału, boki z siatki. Spód kosza jest miękki, nie posiada usztywnienia. Kosz nie jest zamykany, można go w łatwy i szybki sposób ściągnąć za pomocą zatrzasków i rzepów.

RĄCZKA

Rączka do prowadzenia pełna, gładka, wykona z eko-skóry, w kolorze brązowym. Rączki nie można regulować.

WAGA DZIECKA

Wózek dziecięcy jest przeznaczony do przewożenia dwójki dzieci od momentu narodzin. Maksymalna masa jednego dziecka do 15 kg.

Gondola

Na wózek X-Double można montować jedynie przystosowane produkty: gondolę —X-Nest. Wózek z gondolą X-Nest stanowi połączenie przeznaczone dla jednego dziecka od momentu urodzenia. X-Nest jest odpowiedni dla dziecka, które nie może siedzieć samodzielnie, przewracać się i poruszać na swoich rękach i kolanach. Maksymalna masa dziecka: 9 kg

TAPICERKA

Tapicerkę można zdjąć do prania, montowana jest do siedziska za pomocą zatrzasków i zamka błyskawicznego.

WYGLĄD

Do testowania otrzymałam wózek X-lander X-Double, kolor Moon Grey. Rama w kolorze czarnym/mat. Wózek X-lander X-Double można m.in. zobaczyć na stronie link

AKCESORIA

Do testowania wózka X-lander X-Double nie otrzymałam akcesoriów.

CENA

Wózek można kupić w przedziale cenowym do 1000 zł

SKŁADANIE STELAŻA

Rozkładanie stelaża

W celu rozłożenia stelaża należy odblokować mechanizm przed samoistnym się rozłożeniem wózka i energicznie rozłożyć stelaż.

wymiary

Waga 11,9 kg
Długość 87,5×61,5×56
Wysokość 105,5cm x 30,5cm x 30,5cm
Szerokość 73,5cm x 73,5cm x 73,5cm

Zdjęcia plenerowe

Film wizerunkowy

Karolina
Brak komentarzy

Opublikuj komentarz