Góra

Cybex EEZY S Twist Plus 2

Cybex EEZY S Twist Plus 2

System podróżny 4w1

Eezy S Twist+2 tworzy system podróżny 4w1, dzięki takiemu rozwianiu mamy możliwość połączenia stelaża z Cocoon S lub gondolą S, tworząc wózek głęboko-spacerowy, możemy wpiąć fotelik samochodowy lub korzystać z lekkiej i kompaktowej spacerówki.

PASY BEZPIECZEŃSTWA

Spacerówka Cybex Eezy S Twist plus 2 wyposażona jest w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, które można regulować za pomocą klamry.
Zapinanie pasów polega na wsunięciu dwóch plastikowych elementów do mechanizmy, tak aby pojawiło się kliknięcie. Pasy rozpinają się samoistnie po wciśnięciu czarnego guzika, umiejscowionego na środku mechanizmu z wygrawerowanym logo firmy Cybex. Pasy można rozpiąć jedną ręką.
Osłonki na pasy wykonane są z materiału, nie ma możliwości ich rozpięcia, aby je ściągnąć należy zsunąć je z pasów – górna część pasów.

OPARCIE

Oparcie można ustawić w trzech pozycjach, dostępna jest pozycja pozioma, która z pewnością spodoba się dzieciom, które nie lubią spacerować w pozycji półleżącej. Do regulacji służy biały uchwyt umiejscowiony na tyle oparcia, od strony rodziców. Oparcie można regulować jedną ręką. Podnoszenie oparcia również wymaga użycia mechanizmu.
Regulacja oparcia jest cicha. Tył oparcia nie jest mocno usztywniony, wygina się pod ręką. Wózek rozkłada się prawie do pozycji leżącej.

SIEDZISKO

Siedzisko w spacerówce Cybex Eezy S Twist plus 2 można ustawić zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy. Nie ma konieczności wyciągania siedziska ze stelaża. Mechanizm bardzo prosty wystarczy podnieść podnóżek do góry i obrócić całe siedzisko.

PODNÓŻEK

Podnóżek obniża się za pomocą dźwigni umiejscowionej pod podnóżkiem, należy mechanizm ścisnąć i obniżyć podnóżek, dostępne są trzy pozycje. Podnoszenie podnóżka jest możliwe jedną ręką, nie trzeba używać mechanizmu. Regulacja podnóżka jest cicha. Podnóżek wykonany jest z tego samego materiału co cała tapicerka wózka.
Wózek wyposażony jest dodatkowo w podnóżek dla starszego dziecka, wykonany z plastiku, który znajduje się między przednimi kołami. Podnóżek posiada cztery wybrzuszenia antypoślizgowe.

BUDKA

Budkę reguluje się jedną ręką, dobrze chroni przed słońcem. W wózku Cybex Eezy S Twist +2 posiadamy możliwość wydłużenia budki za pomocą zamka błyskawicznego.
Budka nie posiada okienka, jest usztywniona w trzech miejscach, dzięki czemu jest bardzo elastyczna.

SCHOWEK

Wózek Cybex Eezy S Twist plus 2 posiada schowek, który umiejscowiony jest na tyle oparcia, od strony rodziców. Schowek zamykany jest na zamek błyskawiczny.

PAŁĄK BEZPIECZEŃSTWA

Wózek Cybex Eezy S Twist plus 2 posiada pałąk bezpieczeństwa, który można wypiąć z obu stron, lub wyciągnąć go całkowicie. Pałąk cały wykonany jest z plastiku.

Jak ściągnąć siedzisko spacerówki ze stalaża?

Siedzisko spacerówki w wózku Cybex Eezy S Twist plus 2 można zdjąć całkowicie ze stelaża. Od spodu siedziska znajduje się mechanizm do ściągania siedziska. Należy go ścisnąć, a następnie przechylić całe siedzisko w kierunku przednich kół.

PODSTAWA WÓZKA

KOŁA

Wózek Cybex Eezy S Twist plus 2 posiada cztery koła All-Trrain wykonane z pianki. Przednie koła obrotowe, z możliwością zablokowania. Mechanizm do blokowania koła znajduje się nad przednimi kołami, aby zablokować koła, należy mechanizm skierować do dołu, aby odblokować mechanizm należy skierować go do góry. Zarówno przednie jak i tylne koła posiadają amortyzację.

HAMULEC

Hamulec w wózku Cybex Eezy S Twist plus 2 znajduje się między tylnymi kołami, nie niszczy obuwia, aby zablokować wózek wystarczy dźwignię skierować w dół.

KOSZ

Kosz w wózku Cybex Eezy s Twist plus 2 wykonany jest z siatki.

RĄCZKA

Rączka do prowadzenia pełna, bez możliwości regulacji. Wykonana z pianki, w kolorze czarnym.

WAGA DZIECKA

Wózek przeznaczony jest dla dzieci od 6 miesiąca życia do 15 kg,

TAPICERKA

Wózek łatwo utrzymać w czystości, ponieważ całą tapicerkę wózka Cybex Eezy S Twist plus 2 można zdjąć do prania, montowana jest do stelaża za pomocą zamka błyskawicznego oraz zatrzasków. Usztywnienie od budki, blokuje zdjęcie tapicerki, dlatego należy go zdemontować, pociągając za nie energicznie. Tapicerkę można prać w 30 stopniach.

WYGLĄD

Do testowania otrzymałam wózek Cybex Eezy S Twist plus 2, kolor deep black. Rama w kolorze czarnym.

AKCESORIA

Wózka Cybex Eezy S Twist plus 2 w zestawie otrzymujemy osłonkę do wózka. Dodatkowo można dokupić, spiwór, adaptery do fotelika, uchwyt na kubek, parasolkę, gondolę S.

CENA

Wózek Cybex Eezy S Twist + 2 można kupić w przedziale cenowym 1600zł

AMORTYZACJA

Amortyzacja w wózku Cybex Eezy S Twist plus 2 jest bardzo wyczuwalna, pomimo iż jest to mały wózek, jest bardzo komfortowy przy podbijaniu. Zarówno przednie jak i tylne koła posiadają amortyzację.

SKŁADANIE I ROZKŁADANIE STELAŻA

SKŁADANIE WÓZKA

1. Złóż oparcie w kierunku przednich kół za pomocą mechanizmu do obniżania oparcia
2. Przenieś budkę w kierunku tylnych kół
3. Jednocześnie wciśnij dwa białe przyciski na rączce
4. skieruj rączkę w kierunku podłogi.
5. Prawidłowość złożenia stelaża wskazuje schowanie się wystającego czerwonego elementu, który umiejscowiony jest na stelażu po lewej stronie – logo firmy.

Rozkładanie wózka

1. Zwolnienie blokady przed samoistnym rozłożeniem się wózka polega na jednoczesnym wciśnięciu dwóch przycisków umiejscowionych na rączce.
2. Pociągnij energicznie za rączkę, aż pojawi się kliknięcie, które potwierdza poprawność rozłożenia stelaża.
3. Oparcie rozłóż w odwrotnej kolejności jak przy składaniu.

DANE TECHNICZNE : (POMIAR WŁASNY)

Spacerówka: szerokość oparcia 38 cm materiał w najszerszym punkcie,
wysokość oparcia 53 cm,
wysokość od siedziska do budki 56 cm,
głębokość siedziska 25 cm,
podnóżek: długość 18 cm, szerokość 28 cm (kolana) 24 cm (stopy)
wysokość rączki 104 cm
wózek złożony: długość 64 cm, wysokość z kołami 32 cm, szerokość 49 cm.
koła przednie średnica 17 cm , tylne średnica 21 cm,
waga: 8,8 kg sam stelaż bez siedziska około 5,35 kg

Zdjęcia plenerowe

Film

Karolina
Brak komentarzy

Opublikuj komentarz