Góra

ABC DESIGN Mint

ABC DESIGN Mint

PASY BEZPIECZŃSTWA

Spacerówka ABC DESIGN Mint posiada 5 punktowe pasy, które można ustawić na dwóch wysokościach, zmiana wysokości polega na wciśnięciu okrągłego przycisku oraz przełożeniu całego mechanizmu przez wybrany otwór, który znajduje się na oparciu. Pasy można regulować na długość za pomocą klipsów.
Zapinanie pasów polega na włożeniu dwóch plastikowych elementów do mechanizmu, tak aby pojawiło się kliknięcie. Pasy rozpinają się samoistnie po wciśnięciu szarego przycisku „ABC DESIGN”, który znajduje się na środku mechanizmu.
Osłonki na pasy bezpieczeństwa nie są rozpinane, w celu ich zdjęcia należy wcisnąć okrągły, szary przycisk umiejscowiony na pasach, następnie ściągnąć osłonkę.

OPARCIE

Oparcie w spacerówce ABC DESIGN Mint można ustawić w wielu pozycjach, dzięki regulacji za pomocą paska, który ustawia oparcie na dowolnej wysokości. Podnoszenie oparcia wymaga użycia dwóch rąk – pasek należy naciągnąć jednocześnie ścisnąć mechanizm oraz przesunąć go do góry.

W celu obniżenia oparcia należy ścisnąć mechanizm i zsunąć go w dół (czynność tą można wykonać jedną ręką). Regulacja oparcia jest cicha, jednak słychać delikatnie przeciągnięcie plastikowego mechanizmu po pasku. Oparcie jest usztywnione, co stabilizuje plecy dziecka. Wózek posiada możliwość rozłożenia oparcia prawie do pozycji leżącej.

SIEDZISKO

Siedzisko w spacerówce ABC DESIGN Mint można ustawić wyłącznie przodem do kierunku jazdy.

PODNÓŻEK

W wózku ABC DESIGN Mint do dyspozycji mamy dwa podnóżki, pierwszy wykonany z gąbki obszytej materiałem, przeznaczony dla mniejszych dzieci.
W celu podwyższenia podnóżka należy go unieść, aby go obniżyć należy pociągnąć za plastikowy uchwyt, który znajduje się od spodu podnóżka.
Podnóżek można ustawić w dwóch pozycjach: poziomej i pionowej. Po obniżeniu materiałowego podnóżka posiadamy dostęp do podnóżka wykonanego z plastiku, który przeznaczony jest dla starszych dzieci.

BUDKA

Budkę w spacerówce ABC DESIGN Mint reguluje się jedną ręką, można ją wydłużyć poprzez rozpięcie zamka błyskawicznego znajdującego się w górnej części budki. Część wydłużona wykonana jest z tego samego materiału co reszta budki, dodatkowo posiada okienko, które wykonane jest z siatki, nie posiada zapięcia. Podczas regulacji budki słychać delikatne kliknięcia, dostępne są dwie pozycje, wydłużenie budki dodatkowo powiększa o trzecią pozycję.

SCHOWEK

Wózek ABC DESIGN Mint nie jest wyposażony w żaden schowek, jedynym miejscem do przechowywania jest kosz.

PAŁĄK BEZPIECZEŃSTWA

Pałąk bezpieczeństwa w wózku ABC DESIGN Mint wykonany jest z eko-skóry, można go odpiąć z obu stron (szary przycisk) lub wyciągnąć całkowicie. Pałąk bezpieczeństwa otwieramy poprzez naciśnięcie mechanizmów znajdujących się od zewnętrznej strony, a następnie pociągnięciu pałąka do siebie – pałąk bezpieczeństwa nie można odchylić.

PODSTAWA WÓZKA

KOŁA

Wózek ABC DESIGN Mint wyposażony jest w cztery, piankowe koła. Przednie koła są obrotowe z możliwością zablokowania. W celu zablokowania lub odblokowania pozycji kół po obu stronach należny przesunąć mechanizm, który znajduje się nad błotnikiem od wewnętrznej strony.

ZDEJMOWANIE KÓŁ PRZEDNICH

W celu zdjęcia przedniego koła, należy wcisnąć szary przycisk znajdujący się z boku koła.

ZDEJMOWANIE KÓŁ TYLNYCH

Koła tylne posiadają możliwość wyciągnięcia, co dodatkowo zmniejsza wielkość wózka przy jego złożeniu.
W celu wyciągnięcia należy wcisnąć szary przycisk znajdujący się od wewnętrznej strony koła, następnie pociągnąć za koło. Zakładanie kół polega na wsunięciu bolca do mechanizmu, aż pojawi się kliknięcie.

HAMULEC

Hamulec w wózku ABC DESIGN Mint znajduje się przy prawym, tylnym kole. W celu zablokowania wózka wystarczy dolną część dźwigni skierować w dół, aby zwolnić blokadę należy tę samą dźwignię podciągnąć butem do góry.

KOSZ

Wózek wyposażony jest w kosz, do którego dostęp jest od strony rodzica. Kosz wykonany jest z tego samego materiału co cały wózek, posiada kieszonkę na spodzie kosza. Spód kosza jest usztywniony drewnianą wkładką.

RĄCZKA

Rączka do prowadzenia pełna, gładka, wykona z aluminium pokrytego eko-skórą, w kolorze brązowym. Rączkę można regulować za pomocą przycisków znajdujących się po zewnętrznej stronie rączki, dostępne są (łącznie) siedem pozycje.

WAGA DZIECKA

Wózek przeznaczony jest dla dzieci 0kg – 15 kg.

TAPICERKA

Tapicerkę można zdjąć do prania, montowana jest do siedziska na gumki i zatrzaski.

AKCESORIA

Do testowania wózka ABC DESIGN Mint nie otrzymałam akcesoriów.

WYGLĄD

Do testowania otrzymałam wózek ABC DESIGN Mint z 2018 roku, kolor street, rama aluminiowa w kolorze srebrnym. Spacerówkę można kupić w innych wersjach kolorystycznych, które można m.in. zobaczyć na stronie: LINK

GWARANCJA

Gwarancja od dystrybutora typu door to door (wózek odbierany i oddawany jest przez kuriera w wyznaczonym miejscu przez kupującego).

CENA

Wózek można kupić w przedziale cenowym do 1000zł. (900 PLN).

SKŁADANIE I ROZKŁADANIE STELAŻA

SKŁADANIE WÓZKA

Wózek ABC DESIGN Mint można złożyć jedną ręką,

1. złapać za materiałowy pasek umiejscowiony na siedzisku spacerówki (kolor czerwony)
2. pociągnąć energicznie za pasek do góry do zablokowania się wózka.

ROZKŁADANIE WÓZKA:

1. Zwolnić zabezpieczenie przed samoistnym rozłożeniem się wózka
2. pociągnąć za rączkę, aż wózek całkowicie się rozłoży – powinno pojawić się kliknięcie.

DANE TECHNICZNE:

(pomiar własny)
Spacerówka: szerokość oparcia 33 cm,
wysokość oparcia 48 cm,
wysokość od siedziska do budki 66 cm,
głębokość siedziska 19 cm do pasa krokowego
szerokość siedziska 33 cm
szerokość podnóżka 34 cm,
długość podnóżka 22 cm od pasa krokowego do krawędzi podnóżka
wysokość rączki 93 cm (najniższe ustawienie) do 115 cm (najwyższe ustawienie)
wózek złożony: 37 cm wysokość, szerokość 59 cm (tylne koła),
rozłożony długość 124 cm (pomiar od rączki do plastikowego podnóżka, szerokość bez kół- rama aluminiowa 41 cm,
59 cm tylne kola, 32 cm przednie kola,
koła przednie średnica 18 cm, tylne średnica 26 cm,
waga: stelaż z tapicerką 9,2 kg
wielkość pudła, w którym spakowany jest wózek 30 x 51 x 76 cm

FILM

Karolina
Brak komentarzy

Opublikuj komentarz