Góra

Baby Design Enjoy

Baby Design Enjoy

PASY BEZPIECZEŃSTWA

Spacerówka Baby Design Enjoy posiada 5 punktowe pasy, które są przyszyte na stałe – nie ma możliwości ich regulacji na wysokość, regulować je można jedynie na długość za pomocą klipsów. Zapinanie pasów polega na włożeniu dwóch plastikowych elementów do mechanizmu tak, aby pojawiło się kliknięcie. Pasy rozpinają się samoistnie po wciśnięciu czarnego przycisku znajdującego się na środku mechanizmu. Osłonki na pasy bezpieczeństwa nie są rozpinane. W celu ich zdjęcia należy je zsunąć, po wcześniejszym wypięciu z karabińczyka.

OPARCIE

Oparcie w spacerówce Baby Design Enjoy można ustawić w wielu pozycjach, dzięki regulacji za pomocą plastikowego elementu znajdującego się w górnej części oparcia, który ustawia oparcie na dowolnej wysokości.
W celu obniżenia oparcia należy przycisnąć szary mechanizm w kierunku do dołu następnie opuścić oparcie w dół.
Podnoszenie oparcia wymaga użycia dwóch rąk – pasek należy naciągnąć za dwa kółeczka, które znajdują się na końcu paska, jednocześnie popychając oparcie do góry.Regulacja oparcia jest cicha, jednak słychać delikatnie przeciągnięcie plastikowego mechanizmu po pasku. Oparcie jest usztywnione i wykonane z grubego materiału, co stabilizuje plecy dziecka. Oparcie nie rozkłada się całkowicie na płasko.

SIEDZISKO

Siedzisko w spacerówce Baby Design Enjoy można ustawić wyłącznie przodem w kierunku jazdy.

PODNÓŻEK

W wózku Baby Design Enjoy do dyspozycji mamy dwa podnóżki, pierwszy wykonany z tego samego materiału co cała tapicerka, przeznaczony dla mniejszych dzieci, dostępny po zamocowaniu pasa krokowego (za pomocą rzepa) do pałąka bezpieczeństwa. Drugi podnóżek dla starszych dzieci znajduje się pomiędzy przednimi kołami.

BUDKA

Budkę w spacerówce Baby Design Enjoy można regulować jedną ręką- słychać wyraźne kliknięcia, dostępnych jest wiele pozycji. Budkę można wydłużyć poprzez rozpięcie zamkiem błyskawicznym. Budka wyposażona jest w okienko, które znajduje się w górnej części, wykonane jest z siatki i folii (od dołu).

SCHOWEK

Wózek wyposażony jest w schowek wykonany z materiału, tego samego koloru co budka, który umiejscowiony jest na tyle budki. Schowek zamykany jest na zamek błyskawiczny, nie posiada przegródek na drobne rzeczy.

PAŁĄK BEZPIECZEŃSTWA

Pałąk bezpieczeństwa wykonany jest z plastiku pokrytego materiałem-zapinany na rzep. Pałąk można odpiąć z obu stron lub wyciągnąć całkowicie za pomocą przycisków znajdujących się od spodu pałąka. Pałąk bezpieczeństwa otwieramy poprzez naciśnięcie mechanizmów znajdujących się od spodu, następnie pociągamy za pałąk do siebie.

PODSTAWA WÓZKA

KOŁA

Wózek wyposażony jest w cztery, piankowe koła. Przednie mniejsze, obrotowe z możliwością zablokowania-mechanizm znajduje się nad kołami, należy go wcisnąć w kierunku do dołu.
W celu zdjęcia koła przedniego należy wcisnąć czarny przycisk znajdujący się z tyłu nad kołem na wysokości podnóżka, następnie zdjąć koło.

Koła tylne posiadają możliwość wyciągnięcia, co dodatkowo zmniejsza wielkość wózka przy jego złożeniu – srebrny, metalowy przycisk znajdujący się od wewnętrznej strony koła-przycisk należy wcisnąć w dół, następnie ściągnąć koło.

HAMULEC

Hamulec w wózku Baby Design Enjoy znajduje się po lewej stronie, przy tylnym kole. Blokuje się go poprzez naciśnięcie butem czerwonej dźwigni w kierunku do dołu, zwalnianie hamulca poprzez naciśnięcie butem w kierunku do dołu szarej dźwigni. System nie niszczący obuwia.

KOSZ

Wózek wyposażony jest w kosz, do którego jest dobry dostęp, przy rozłożonym oparciu dostęp jest utrudniony. Kosz wykonany jest z elastycznego materiału, dostęp do niego mamy zarówno od strony rodzica jak i z boku. Spód kosza jest sztywny (dwie deseczki).

RĄCZKA

Rączka pełna, wykonana z pianki, brak możliwości regulacji wysokości.


Wózek przeznaczony jest dla dzieci 6m-cy – 15 kg.

TAPICERKA

Brak możliwości zdjęcia tapicerki.

AKCESORIA

Do testowania wózka Baby Design Enjoy otrzymałam osłonkę na nóżki.

WYGLĄD

Do testowania otrzymałam wózek Baby Design Enjoy, kolor 08. Rama w kolorze czerwonym i czarnym. Spacerówkę można kupić w innych wersjach kolorystycznych, które można m.in. zobaczyć na stronie:
http://megaurwis.pl/enjoy-2016-c1439.html

GWARANCJA

Gwarancja na 24 miesiące od dystrybutora typu door to door (wózek odbierany i oddawany jest przez kuriera w wyznaczonym miejscu przez kupującego).

CENA

Wózek można kupić w przedziale cenowym do 1000 zł tj. 619zł.

SKŁADANIE I ROZKŁADANIE STELAŻA

Składanie wózka wykonuje się przy pomocy dwóch rąk. Należy wcisnąć czarny przycisk, znajdujący w środkowej części rączki. Następnie prawym kciukiem wciskamy czarny przyski w górnej części ramy wózka, jednocześnie (palcem wskazującym prawej i lewej ręki) pociągamy mechanizm w kierunku do siebie. Wózek energicznie składamy w kierunki do przodu.

Rozłożenie wózka: odblokować mechanizm przed samoistnym rozłożeniem się wózka (znajduje się po prawej stronie) i pociągnąć za rączkę do góry, tak aby pojawiło się kliknięcie, które wskazuje, że wózek jest prawidłowo rozłożony.

DANE TECHNICZNE : (POMIAR WŁASNY)

Spacerówka: szerokość oparcia 30cm,
wysokość oparcia 42 cm,
wysokość od siedziska do budki 64 cm,
głębokość siedziska wraz z podnóżkiem 35 cm,
podnóżek z materiału antypoślizgowego długość 13 cm, szerokość 25 cm
wysokość rączki 110 cm (najwyższy punkt), długość/szerokość rączki 35cm,
wózek złożony: długość (wraz z rączką) 90 cm, wysokość z kołami 33 cm, szerokość 32cm (rączki), 44cm (środek), 40 cm (tylne koła)
rozłożony 120 długość, szerokość 49cm (oparcie), 68 cm (tylne koła)
koła przednie średnica 15cm , tylne średnica 18 cm,

waga: stelaż z tapicerką 7,9 kg

Karolina
Karolina
Brak komentarzy

Opublikuj komentarz