Góra

Chicco Simplicity

Chicco Simplicity

PASY BEZPIECZEŃSTWA

Spacerówka Chicco Simplicity posiada 5 punktowe pasy, które przyszyte są na stałe, pasy można regulować na długość szerokośći za pomocą klipsów. Zapinanie pasów polega na włożeniu dwóch plastikowych elementów do mechanizmu tak, aby pojawiło się kliknięcie. Pasy rozpinają się samoistnie po wciśnięciu dwóch przycisków znajdujących się w środku mechanizmu.
Osłonki na pasy bezpieczeństwa nie są rozpinane. W celu zdjęcia należy wyciągnąć pas bezpieczeństwa z plastikowego mechanizmu do regulacji długości, następnie zsunąć w kierunku do dołu.

OPARCIE

Oparcie w spacerówce Chicco Simplicity można ustawić w czterech pozycjach, dzięki regulacji za pomocą szarego, plastikowego uchwytu znajdującego się w górnej części oparcia. W celu obniżenia oparcia należy przytrzymać plastikowy uchwyt do góry, następnie obniżyć oparcie w dół. Podnoszenie oparcia nie wymaga użycia dwóch rąk – wystarczy jedną ręką delikatnie popchać oparcie w kierunku do góry. Regulacja oparcia cicha.
Oparcie jest usztywnione i wykonane z grubego materiału, co stabilizuje plecy dziecka.

SIEDZISKO

Siedzisko w spacerówce Chicco Simplicity można ustawić wyłącznie przodem do kierunku jazdy.

PODNÓŻEK

W wózku Chicco Simplicity do dyspozycji mamy dwa podnóżki, pierwszy wykonany z tego samego materiału co cała tapicerka, przeznaczony dla mniejszych dzieci. Do dyspozycji mamy dwie pozycje pionowa/pozioma. W celu obniżenia do pozycji pionowej należy pociągnąć w kierunku do siebie metalowy pręt znajdujący się pod podnóżkiem, aby ustawić podnóżek do pozycji poziomej wystarczy podnieść podnóżek do góry. Po obniżeniu materiałowego podnóżka posiadamy dostęp do podnóżka , który przeznaczony jest dla starszych dzieci. Podnóżek wykonany jest z plastiku.

BUDKA

Budkę w spacerówce Chicco Simplicity można regulować jedną ręką, w związku z tym, iż nie ma ograniczeń, można ją ustawić w dowolnej pozycji. Budka jest w miarę cicha (słychać delikatne kliknięcie). Wyposażona jest w okienko wykonane z folii, które można przykryć materiałem.

SCHOWEK

Wózek Chicco Simplicity nie jest wyposażony w schowek.

PAŁĄK BEZPIECZEŃSTWA

Pałąk bezpieczeństwa w wózku Chicco Simplicity wykonany jest z plastiku pokrytego materiałem. Pałąk bezpieczeństwa w spacerówce Chicco Simplicity można odpiąć z obu stron lub wyciągnąć całkowicie za pomocą szarych przycisków znajdujących się po zewnętrznej stronie pałąka. Materiał na pałąku nie można zdjąć.

PODSTAWA WÓZKA

KOŁA

Wózek posiada cztery koła, wszystkie wykonane są z pianki. Przednie koła obrotowe, podwójne z możliwością zablokowania i zdejmowania. Mechanizm do blokowania koła (szary przycisk) znajduje się w wygodnym miejscu, między kołami. Mechanizm do zdejmowania koła znajduje się od spodu koła . W tym celu należy wcisnąć przycisk, następnie ściągnąć koło.

Koła tylne pojedyncze, posiadają możliwość wyciągnięcia, co dodatkowo zmniejsza wielkość wózka przy jego złożeniu – srebrny przycisk przy tylnych kołach. W tym celu należy wcisnąć srebrny przycisk, następnie ściągnąć koło.

HAMULEC

Hamulec w wózku Chicco Simplicity znajduje się po obu stronach przy tylnych kołach, aby zablokować wózek wystarczy dźwignię nacisnąć butem (w kierunku do dołu) tak, aby pojawiło się kliknięcie. W celu zwolnienia blokady należy dźwignię podciągnąć butem do góry.

KOSZ

Wózek wyposażony jest w bardzo duży kosz, do którego jest dobry dostęp (od strony rodzica oraz z boku). Przy rozłożonym oparciu brak dostępu do kosza. Spód kosza wykonany jest z materiału usztywniony plastikową wkładką, boki wykonane są z siatki.

RĄCZKA

Rączka do prowadzenia pełna, pokryta pianką. Rączkę można regulować za pomocą przycisków znajdujących się po zewnętrzynch stronach rączki. Do dyspozycji mamy dwie pozycje.

Wózek przeznaczony jest dla dzieci 0 kg – 15 kg.

TAPICERKA

Wózek łatwo utrzymać w czystości, ponieważ całą tapicerkę można zdjąć do prania, montowana jest do stelaża na zatrzaski.

AKCESORIA

Do testowania wózka Chicco Simplicity otrzymałam osłonkę na nóżki, folie przeciwdeszczową, torbę wykonaną z miękkiego materiału zamykaną na zamek, którą można zamontować do rączki.

WYGLĄD

Do testowania otrzymałam wózek Simplicity z 2015 roku, kolor green. Rama aluminiowa w kolorze szary/zielony. Spacerówkę można kupić w innych wersjach kolorystycznych, które można m.in. zobaczyć na stronie:
http://megaurwis.pl/simplicity-plus-2015-c1087.html

GWARANCJA

Gwarancja na 24 miesiące od dystrybutora typu door to door (wózek odbierany i oddawany jest przez kuriera w wyznaczonym miejscu przez kupującego)

CENA

Wózek można kupić w przedziale cenowym 500 zł tj. 585zł

SKŁADANIE I ROZKŁADANIE STELAŻA

Składanie wózka Chicco Simplicity można wykonać jedną ręką. Należy jednocześnie wcisnąć szary przycisk umiejscowiony od spodu w środkowej części rączki oraz przesunąć przycisk w lewo, który znajduje się od strony rodziców również umiejscowiony w środkowej części rączki. Następnie złożyć wózek w kierunku do przodu.

Rozłożenie wózka: Pociągnąć za rączkę w kierunku do góry tak aby pojawiło się kliknięcie które wskazuje ze wózek jest prawidłowo rozłożony. Czynność można wykonać jedną ręką.

 

DANE TECHNICZNE : (POMIAR WŁASNY)

Spacerówka: szerokość oparcia 30 cm,
wysokość oparcia 40 cm,
wysokość od siedziska do budki 62 cm,
głębokość siedziska wraz z podnóżkiem 38 cm,
podnóżek długość 15 cm, szerokość 27 cm
wysokość rączki 100 cm (najwyższy punkt), długość/szerokość rączki 35 cm
wózek złożony: długość (wraz z rączką) 97 cm, wysokość z kołami 33 cm, szerokość 42cm (w oparciu), 42cm (środek), 50 cm (tylne koła)
rozłożony 120 długość , szerokość 42cm (oparcie), 50 cm (tylne koła)
koła przednie średnica 16 cm , tylne średnica 16 cm,

waga 7,1 kg

Karolina
Karolina
Brak komentarzy

Opublikuj komentarz