Góra

Baby Jogger Vue

Baby Jogger Vue

Pasy bezpieczeństwa

Spacerówka Baby Jogger Vue wyposażona jest w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, które można ustawić na dwóch wysokościach, dodatkowo pasy można regulować na długość za pomocą klipsów. Pasy można rozpiąć jedną ręką, należy wcisnąć czarny przycisk znajdujący się na środku mechanizmu, tak aby samoistnie odskoczyły.

Oparcie

Spacerówka Vue jest w pełni odwracalna, umożliwia dziecku podróż przodem i tyłem do kierunku jazdy. Oparcie można regulować za pomocą plastikowej dźwigni, która znajduje się w górnej części oparcia, dostęp do niej jest z obu stron. Oparcie spacerówki rozkłada się do pozycji półleżącej. W celu obrócenia spacerówki należy użyć tej samej dźwigni co przy regulacji oparcia, pchając jednocześnie oparcie do przodu, podobnie jak przy podnoszeniu. Oparcie można ustawić w trzech pozycjach (wszystkie ustawienia). Zarówno podnoszenie, jak i obniżenie oparcia można wykonać jedną ręką. Przy podnoszeniu oparcia nie trzeba ściskać mechanizmu, wystarczy je popchać całą ręką – przy tej opcji oparcie wydaje kliknięcia, używając mechanizmu oparcie reguluje się cicho. Kliknięcia wskazują, że oparcie przyjęło odpowiednią pozycję. Przy opcji tyłem do kierunku jazdy, również dostępna jest trzystopniowa regulacja oparcia. Zmianę ustawienia oparcia można wykonywać bez dziecka w środku, ale jest to możliwe do wykonania z dzieckiem na ręku. Przy opcji tyłem do kierunku jazdy do dyspozycji mamy wkładkę dla młodszych dzieci, która posiada możliwość regulacji wysokości.

PODNÓŻEK

Podnóżek obniża się przy pomocy dwóch dźwigni, znajdujących się pod spodem podnóżka, wymaga użycia dwóch rąk. Dostępne są dwa ustawienia – poziomo lub całkowicie obniżony. Podnoszenie podnóżka jest możliwe jedną ręką (nie trzeba używać dźwigni), regulacja cicha. Podnóżek wykonany jest z tego samego materiału co cała tapicerka wózka.
Wózek wyposażony jest dodatkowo w podnóżek dla starszego dziecka, niewielki pasek wykonany z gumy, który znajduje się nad przednimi kołami. W związku z tym, iż siedzisko można ustawić w dwóch kierunkach, regulowane podnóżki (materiałowe) dostępne są z obu stron.

Budka

Budkę można regulować jedną ręką, przy każdej zmianie wydaje kliknięcia, na końcu budka posiada elastyczny dodatkowy materiał, który można schowac. Budka nie posiada okienka. Budka dobrze chroni, nie jest sztywna, wykonana z przewiewnego materiału.

Schowek

Spacerówka Baby Jogger Vue nie jest wyposażona w żaden schowek, jednak można wykorzystać miejsce, które powstaje po ustawieniu podnóżka do góry.

Pałąk bezpieczeństwa

brak

Fotelik samochodowy

Przy pomocy dwóch adapterów, które umieszcza się po obu stronach wózka, można zamontować fotelik samochodowy.

Podstawa wózka

Wózek Baby Jogger Vue posiada cztery, podwójne koła, wszystkie piankowe. Przednie obrotowe z możliwością zablokowania (czarne przyciski znajdujące się pomiędzy przednimi kołami).

Hamulec zintegrowany, znajduje się na obu tylnych kołach (nie ma znaczenia, z której strony zostanie wciśnięty), aby zablokować wózek wystarczy dźwignię nacisnąć, aby zwolnić blokadę należy podciągnąć ją do góry.

Wózek wyposażony jest w kosz, który można w łatwy sposób zdemontować (zatrzaski i rzepy). Kosz nie jest usztywniony.Od strony przednich kół, kosz jest otwierany na zamek błyskawiczny, co ułatwia do niego dostęp, przy całkowicie rozłożonym oparciu.

Rączka do prowadzenia – rogi bez regulacji, wykonane z pianki, dostępny jest uchwyt na kubek.

Wózek przeznaczony jest dla dzieci od urodzenia do maksymalnie 15 kg, oraz maks. wzrostu dziecka 111,8 cm. Dopuszczalne całkowite obciążenie 19,5 kg (15 kg dla siedziska, 4,5 kg dla kosza)

Tapicerkę można całkowicie ściągnąć do prania, prać w zimnej wodzie, nie suszyć w suszarce.

Wygląd

Do testowania otrzymałam wózek Baby Jogger Vue, kolor brązowo-kremowy. Rama aluminiowa, w kolorze srebrnym. Spacerówkę Baby Jogger Vue można kupić w czterech podstawowych wersjach kolorystycznych tj. czarny, niebieski, czerwony oraz brązowy, które można m.in. zobaczyć na stronie http://www.dladzieci.euro-trade.pl/pl/nasza_oferta/530-Baby-Jogger/nowosci

Składanie i rozkładanie stelaża

Rozkładanie stelaża – należy zwolnić blokadę, która znajduje się na środku stelaża po prawej stronie, pociągnąć do siebie za rogi, na końcu wcisnąć nogą pedał znajdujący się na wysokości kosza, tak aby pojawiło się kliknięcie wskazujące, że wózek jest w pełni rozłożony.

Złożenie stelaża – należy podciągnąć stopą element znajdujący się na środku stelaża, a następnie wcisnąć stopą wystający element na stelażu po prawej stronie z jednoczesnym skierowaniem rączki do prowadzenia w stronę przednich kół.

Stelaż składa się jak typowa spacerówka, składanie jest możliwe zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy.

Na stelażu znajduje się rączka do przenoszenia wózka.

Wymiary wózka

Pomiar własny:

Spacerówka: szerokość oparcia 31 cm, całkowita szerokość 34 cm (pomiar od jednego boku do drugiego) wysokość oparcia 51 cm, wysokość od siedziska do budki 60 cm, głębokość siedziska 22 cm, podnóżek z materiału 14 cm (pomiar od białych linii), szerokość siedziska 33 cm.

wymiary wózka złożonego: szerokość z kołami 34 (najszerszy) i 29 cm, długość 106 cm, wysokość 42 cm (najwyższy punkt – koła przy rączce) 16 cm (najniższy punkt – koła).
wymiary wózka rozłożonego: wysokość 106 cm (licząc od najwyższego puntu rączki), długość 125 cm (pomiar od rączki do przednich kół).

koła przednie i tylne 16 cm

Waga 7,9kg

Film

Karolina
Karolina
Brak komentarzy

Opublikuj komentarz