Góra

Xlander Move

Xlander Move

Gondola

Spód gondoli X-lander Move wykonany jest z płyty pilśniowej o grubości 1 cm, na której montuje się osłonkę z miękkiego materiału. W celu zabezpieczenia przed zsunięciem materiału, od wewnętrznej strony wszyty jest zamek (od strony rodzica). Materacyk w kolorze białym, wykonany z gąbki obszytej materiałem. Wszystkie elementy gondoli można wyciągnąć, dzięki czemu łatwo utrzymać ją w czystości.
Dodatkowo w osłonce dostępna jest niewielka kieszonka. Gondola nie składa się do mniejszych rozmiarów.

Gondola ma możliwości regulacji oparcia, aby je podnieść należy pociągnąć czarny pasek znajdujący się na zewnątrz gondoli po prawej stronie. Opuszczenie oparcia polega na wciśnięciu czarnego guzika nad paskiem do regulacji oparcia, a następnie skierowaniu oparcia do dołu.

Budka w gondoli

Budka składa się cicho, poprzez naciśnięcie dwóch mechanizmów znajdujących się po zewnętrznej stronie, wymaga to użycia jednocześnie dwóch rąk. Budkę można ustawić w 2 pozycjach – pionowo lub poziomo, po zwolnieniu blokady obniżającej budkę nie opada samoistnie, można ją ustawić w kilku pozycjach. Podnoszenie budki nie wymaga użycia mechanizmów, można to wykonać jedną ręką poprzez naciągnięcie budki, aż pojawi się kliknięcie.
Gondola posiada duże okienko wykonane z siatki, do którego dostęp jest po rozpięciu zamka błyskawicznego.
Budka wyposażona jest w pałąk do przenoszenia gondoli, który znajduje się w górnej części budki. Pałąk wykonany jest z aluminium. W budce po prawej stronie jest niewielki schowek zapinany na zamek błyskawiczny.

Osłonka na nóżki

Osłonka na nóżki w gondoli montowana jest za pomocą magnesów, czterech gumek oraz dwóch zatrzasków (przy budce). Osłonka na nóżki posiada kieszonkę zamykana na zamek błyskawiczny (po prawej stronie).

Ściąganie gondoli

W celu ściągnięcia gondoli ze stelaża należy wcisnąć dwa czarne przyciski (niekoniecznie jednocześnie) znajdujące się od zewnątrz w środkowej części gondoli (przy adapterach), a następnie unieść gondolę do góry. Nałożenie gondoli na stelaż nie wymaga wciśnięcia mechanizmu, należy włożyć gondolę na wystające płozy i docisnąć, aż pojawi się kliknięcie.
Gondola posiada kieszonkę w części od strony rodzica (nie zabezpieczona żadnym zamkiem, rzepem, zatrzaskiem) .

Pasy bezpieczństwa

Spacerówka X-lander Move posiada 5 punktowe pasy, które można ustawić na jednej wysokości, pasy można regulować na długość za pomocą klipsów. Zapinanie pasów polega na włożeniu dwóch plastikowych elementów do mechanizmu, tak aby pojawiło się kliknięcie. Pasy rozpinają się samoistnie po wciśnięciu dwóch przycisków znajdujących się po bokach mechanizmu.

Osłonki na pasy bezpieczeństwa nie są rozpinane, w celu ich zdjęcia należy wyciągnąć pas bezpieczeństwa z plastikowego mechanizmu do regulacji długości, następnie zsunąć w kierunku do dołu.

Oparcie

Oparcie w spacerówce X-lander Move można ustawić w pięciu pozycjach, dzięki regulacji za pomocą czarnego, plastikowego uchwytu znajdującego się w górnej części oparcia. W celu obniżenia oparcia należy przytrzymać plastikowy uchwyt do góry, następnie obniżyć oparcie w dół. W celu podniesienia oparcie należy podobnie – przytrzymać uchwyt i podnieść oparcie do góry. Regulacja oparcia bardzo cicha.
Oparcie jest usztywnione i wykonane z grubego materiału, co stabilizuje plecy dziecka. Z tyłu oparcia duża kieszeń – schowek wykonany z siatki zakończonej u góry gumką.

Siedzisko

Siedzisko w spacerówce X-lander Move  można ustawić w dwóch kierunkach jazdy – przodem lub tyłem do kierunku jazdy, aby zmienić kierunek należy wypiąć całe siedzisko.
Siedzisko w spacerówce X-lander Move rozkłada się całkowicie do pozycji leżącej.
Wózek X-lander Move posiada wkładkę dla mniejszych dzieci.

Podnóżek

W wózku X-lander Move do dyspozycji mamy dwa podnóżki, pierwszy wykonany z eleganckiej i praktycznej folii (do złudzenia przypominającej materiał), przeznaczony dla mniejszych dzieci, jego regulacja polega na wciśnięciu czarnych przycisków znajdujących się po zewnętrznej stronie wózka. Przyciski należy wcisnąć jednocześnie, aby zmienić ustawienie podnóżka. Podnóżek ten zakończony jest metalową ramą. Po obniżeniu materiałowego podnóżka posiadamy dostęp do podnóżka wykonanego z plastiku, który przeznaczony jest dla starszych dzieci.
Dodatkowo na zewnętrznym rancie plastikowego podnóżka znajduje się siedem ledowych lampek (zasilanych baterią). Włącznik świateł znajduje się po środku ramy stelaż, po lewej stronie.

Budka

Budkę w wózku wielofunkcyjnym X-lander Move można regulować jedną ręką, można ją wydłużyć poprzez rozpięcie zamka błyskawicznego znajdującego się w górnej części budki. Część wydłużona wykonana jest z tego samego materiału co reszta budki. Budka wyposażona jest w okienko z siatki i folii (od dołu). Budkę reguluje się w miarę cicho (słychać delikatne kliknięcie), dostępne są 3 pozycje. W budce – od strony rodzica dostępny jest duży schowek zamykany na zamek błyskawiczny. 

Schowek

Wózek X-lander Move wyposażony jest w dwa schowki. Jeden w budce od strony rodzica, zamykany na zamek błyskawiczny. Drugi na oparciu, wykonany z siatki, który zakończony jest gumką.

Pałąk bezpieczeństwa

Pałąk bezpieczeństwa w wózku X-lander Move wykonany jest z plastiku pokrytego materiałem, który zapinany jest na zamek błyskawiczny. Pałąk bezpieczeństwa w spacerówce X-lander można odpiąć z obu stron (niewielki czarny przycisk z dołu) lub wyciągnąć całkowicie. Pałąk bezpieczeństwa otwieramy poprzez naciśnięcie mechanizmów znajdujących się od spodu, a następnie pociągnięciu pałąka do siebie.

Podstawa wózka

Koła

Wózek wyposażony jest w cztery, pompowane koła. Przednie koła są obrotowe z możliwością zablokowania (mechanizm znajduje się z tyłu nad przednimi kołami, należy go wcisnąć), koła nie posiadają błotników.

Zdejmowanie kół przednich

W celu zdjęcia przedniego koła należy wcisnąć czarny przycisk znajdujący się nad kołem.

Zdejmowanie kół tylnych

Koła tylne posiadają możliwość wyciągnięcia, co dodatkowo zmniejsza wielkość wózka przy jego złożeniu. W celu wyciągnięcia należy wcisnąć czarny przycisk znajdujący się na środku koła, a następnie pociągnąć za koło. Zakładanie kół polega na wciśnięciu przycisku, a następnie wsunięciu bolca do mechanizmu, aż pojawi się kliknięcie.

Hamulec

Hamulec w wózku X-lander Move znajduje się po środku, między tylnymi kołami. W celu zablokowania wózka wystarczy dolną część dźwigni skierować w dół, aby zwolnić blokadę należy tę samą dźwignię – w górnej części wcisnąć w kierunku do dołu. Mechanizm nie niszczący obuwia.

Kosz

Wózek wyposażony jest w kosz, do którego dostęp jest wyłącznie od strony rodzica. Kosz wykonany jest z elastycznej siatki. Spód kosza jest usztywniony plastikową wkładką.

Rączka

Rączka do prowadzenia pełna, gładka, regulowana teleskopowo, wykona z aluminium pokrytego eko-skórą, w  kolorze czarnym. Rączkę można regulować za pomocą przycisku znajdującego się na środku (od spodu rączki), który należy wcisnąć, a następnie popchać/pociągnąć rączkę do żądanej pozycji, dostępne są cztery pozycje.

Wózek przeznaczony jest dla dzieci 0kg – 15 kg.

Tapicerka

Tapicerkę można zdjąć do prania, montowana jest do siedziska na zatrzaski i rzepy.

Akcesoria

Do testowania wózka X-lander Move otrzymałam osłonkę na nóżki–śpiworek (gondola), folie przeciwdeszczowe (gondola), moskitiera (gondola), adaptery do gondoli.

Wygląd

Do testowania otrzymałam wózek X-lander Move z 2015 roku, kolor Terra, kosz i rama aluminiowa w kolorze czarnym. Spacerówkę można kupić w innych wersjach kolorystycznych, które można m.in. zobaczyć na stronie:
http://megaurwis.pl/x-move-20142015-c712.html

Gwarancja

Gwarancja na 36 miesiące od dystrybutora typu door to door (wózek odbierany i oddawany jest przez kuriera w wyznaczonym miejscu przez kupującego).

Cena

Wózek można kupić w przedziale cenowym do 1500zł. (1529,10 PLN)

Składanie i rozkładanie stelaża

Składanie wózka:

Należy wcisnąć czarny przycisk z oznaczeniem 1 znajdujący się od wewnętrznej, lewej strony, następnie wcisnąć czarny przycisk po przeciwnej stronie z oznaczeniem 2. Kolejnym krokiem jest złożenie wózka w kierunku do przodu.
W celu zmniejszenia wózka do jeszcze mniejszych rozmiarów warto odblokować koła obrotowe.

Rozłożenie wózka:

Należy odblokować mechanizm przed samoistnym rozłożeniem się wózka (czarny haczyk, po prawej stronie) i pociągnąć za rączkę w kierunku do góry, tak aby pojawiło się kliknięcie, które wskazuje że wózek jest prawidłowo rozłożony. Czynność można wykonać jedną ręką.

Dane techniczne:

(pomiar własny)
Gondola:
długość gondoli 74 cm (środek wraz z osłonką i materacykiem)
szerokość gondoli 32 cm
wysokość gondoli 21 cm

Spacerówka: szerokość oparcia 34 cm,
wysokość oparcia 48 cm,
wysokość od siedziska do budki 57 cm,
głębokość siedziska wraz z podnóżkiem 42 cm,
podnóżek z materiału antypoślizgowego długość 18 cm, szerokość 30 cm
wysokość rączki 106 cm (najwyższy punkt), długość/szerokość rączki 50 cm,
wózek złożony: długość (wraz z rączką) 120 cm, wysokość 50 cm , szerokość 63cm (środek), 63cm (tylne koła)
rozłożony 125 długość (z wyciągnięta max raczka), szerokość 50cm (oparcie), 66 cm (tylne koła)
koła przednie średnica 25cm , tylne średnica 30 cm,
waga: stelaż ze spacerówka 15,4 kg
waga: stelaż 9,9 kg
waga: gondola 4,2 kg

Karolina
Karolina
127 komentarzy
 • D s

  Jak zdjac, w Teoim przypadku szary, daszek spacerowki jesli chce go uprac? Widze, ze masz zdjety a ja zachodze w glowe jak 🙁

  19 marca 2018 at 16:59 Odpowiedz
  • Karolina
   Karolina

   Witam,proszę odebrać maila 🙂

   25 marca 2018 at 14:23 Odpowiedz
   • Agata Kowalska

    Jak zdjąć pokrowiec na budkę w spacerówce. Proszę o odpowiedź.

    28 maja 2018 at 22:28 Odpowiedz
    • Karolina
     Karolina

     Dzień dobry Pani Agato proszę odebrać maila

     28 maja 2018 at 22:32 Odpowiedz
     • India

      A ja zapytam – jak zdjąć budke w gondoli i czy moge ją prać? Nie mam pojecia jak to zrobic 🙁 i jeszcze pytanie o pranie tej oslony na nozki z magnesami w gondoli – tam sa magnesiki i usztywnienie wokoł – pranie w pralce odpada? A i sam materac – tez nie do pralki?

      6 sierpnia 2018 at 16:04
    • Monika

     Witam czy bym mogła prosić o instrukcję jak zdjąć bułkę w spacerówce w celu wybrania z góry dziękuję i pozdrawiam.

     5 kwietnia 2019 at 13:13 Odpowiedz
     • Karolina
      Karolina

      dzień dobry prosze odebrać maila

      8 kwietnia 2019 at 21:33
  • Justyna Duraj

   Dzień dobry, Poproszę o instrukcję jak zdjąć daszek w celu wyprania. Z góry dziękuję za odpowiedź

   3 maja 2019 at 10:51 Odpowiedz
   • Karolina
    Karolina

    Pani Justyno wysłałam maila 🙂

    4 maja 2019 at 13:13 Odpowiedz
    • Ola

     Witam, czy moge prosić o informację jak zdaj daszed do czyszczenia lub wymienić na nowy?

     3 listopada 2019 at 14:33 Odpowiedz
     • Karolina
      Karolina

      Dzień dobry 🙂 napisałam do Pani 🙂 proszę odebrać maila

      3 listopada 2019 at 16:08
  • Martyna

   Dzień dobry,
   też chciałabym zdjąć budki z gondoli i spacerówki do prania, jak to zrobić?

   11 lipca 2019 at 14:48 Odpowiedz
   • Karolina
    Karolina

    proszę odebrać maila 🙂

    23 lipca 2019 at 18:26 Odpowiedz
 • Marianna

  Proszę o podpowiedz jak w gondoli zdjąć zdjąć biały materiał dookoła materaca do prania? Po rozpięciu wszystkich suwaków, nie mogę poradzić sobie z zdjęciem z regulacji podgłówka, tapicerka jest zamontowana na tych pasach.

  6 kwietnia 2018 at 14:53 Odpowiedz
 • Marianna

  Dzień dobry. Proszę o podpowiedź jak zdjąć białą wewnętrzną tapicerkę do prania. po rozpięciu wszystkich zamków, nie mogę poradzić z paskiem do regulacji zagłówka. tapicerka jest z nim połączona.
  Z góry dziękuję.
  Marianna

  8 kwietnia 2018 at 00:40 Odpowiedz
 • Marianna

  Dzień dobry.
  proszę o podpowiedź, jak odpiąć do prania białą wewnętrzną tapicerkę w gondoli. Po rozpięciu wszystkich zamków, blokuje się o pasek do regulacji zagłówka, ponieważ jest z nią połączony.
  Z góry dziękuje.
  Marianna

  8 kwietnia 2018 at 00:44 Odpowiedz
  • Karolina
   Karolina

   Pani Marianno proszę odebrać maila 🙂

   11 kwietnia 2018 at 22:22 Odpowiedz
   • Magdalena Kwiatek

    Witam. Bardzo proszę o instrukcję demontaż budki do spacerówki.

    7 stycznia 2019 at 11:09 Odpowiedz
    • Karolina
     Karolina

     odpowiedz na mailu 🙂

     7 stycznia 2019 at 20:17 Odpowiedz
 • Agnieszka K.

  Witam
  W jakiej maksymalnej temperaturze można prać tapicerkę wóżka?
  Pozdrawiam

  25 maja 2018 at 14:41 Odpowiedz
  • Karolina
   Karolina

   Witam, ja bym nie ryzykowała więcej niż 30 stopni i nie suszyła w suszarce jeżeli taką Pani posiada, pozdrawiam Karolina

   27 maja 2018 at 21:36 Odpowiedz
 • Justyna

  Gdzie się wkłada baterie ?

  28 maja 2018 at 22:05 Odpowiedz
  • Karolina
   Karolina

   Pani Justyno wysłałam maila 🙂

   28 maja 2018 at 22:34 Odpowiedz
   • Natalia

    Ja także poproszę o mail z podpowiedzią jak wymienić baterie. Pozdraeiam

    30 grudnia 2018 at 16:30 Odpowiedz
    • Karolina
     Karolina

     Dzień dobry 🙂 mail z odpowiedzią już czeka 🙂

     2 stycznia 2019 at 19:58 Odpowiedz
  • Martyna

   Także proszę o podpowiedź w sprawie baterii.

   11 lipca 2019 at 14:49 Odpowiedz
   • Karolina
    Karolina

    mail już czeka 🙂

    23 lipca 2019 at 18:26 Odpowiedz
  • Elwira Michalak

   witam czy tez mogę poprosic o instrukcje wymiany baterii elwirek@onet.eu

   9 grudnia 2019 at 19:52 Odpowiedz
   • Karolina
    Karolina

    Dzień dobry, proszę odebrać maila:)

    10 grudnia 2019 at 22:25 Odpowiedz
 • Barbara Pietruszyńska

  Dzień dobry, sciagnelam do prania pokrowiec z budki x lander x pram z gondoli z rączki aluminiowej i niestety nie wiem jak teraz założyć go ponownie. Proszę o jakąś instrukcje lub rady:)

  6 czerwca 2018 at 17:07 Odpowiedz
  • Karolina
   Karolina

   Dzień dobry 🙂 już piszę maila 🙂

   6 czerwca 2018 at 20:51 Odpowiedz
   • Kamila

    Dzień dobry, czy wie Pani może jak ściągnąć daszek do prania w wózku xlander movie?

    15 czerwca 2019 at 23:09 Odpowiedz
 • Alicja liba

  Czy ja również mogę prosić o instrukcje jak zdjąć daszek ze spacerówki ?

  22 czerwca 2018 at 18:05 Odpowiedz
  • Alicja liba

   A właściwie pokrowiec z daszka do wyprania 🙂

   22 czerwca 2018 at 18:20 Odpowiedz
   • Karolina
    Karolina

    Alicjo..wysłałam maila 🙂

    26 czerwca 2018 at 16:46 Odpowiedz
    • Jan Giza

     Dzień dobry. Poproszę o poradę jak zdjąć pokrowiec z tego składanego daszka do gondoli / spacerówki w wózku X-lander Xmove.

     5 października 2018 at 12:37 Odpowiedz
    • Jan

     Dzień dobry. Poproszę o poradę jak zdjąć pokrowiec z tego składanego daszka do gondoli / spacerówki w wózku X-lander Xmove.

     5 października 2018 at 12:38 Odpowiedz
     • Karolina
      Karolina

      odpowiedź na mailu 🙂

      11 października 2018 at 19:59
 • Ania

  Bardzo proszę o instrukcję jak zdjąć daszek do prania.

  29 czerwca 2018 at 22:02 Odpowiedz
  • Karolina
   Karolina

   Dzień dobry Pani Aniu, napisałam maila 🙂

   1 lipca 2018 at 15:55 Odpowiedz
 • Darią

  Jak zapiąć moskitierę na zatrzaski w spacerówce?

  6 lipca 2018 at 16:03 Odpowiedz
 • agata

  Witam
  Czy ja również mogłabym otrzymać instrukcje zdejmowania pokrycia budki celem ubrania?
  Dziękuję!

  13 lipca 2018 at 11:54 Odpowiedz
  • Karolina
   Karolina

   Pani Agato wysłałam maila 🙂

   17 lipca 2018 at 21:27 Odpowiedz
   • Dorota Jot

    Też poproszę!

    1 sierpnia 2018 at 16:00 Odpowiedz
 • Marta

  można prosić instrukcję jak uprać budkę spacerówki? Dziękuję

  19 lipca 2018 at 10:10 Odpowiedz
  • Karolina
   Karolina

   Pani Marto odpowiedz na mailu 🙂

   3 sierpnia 2018 at 23:01 Odpowiedz
 • Elwira

  Proszę o instrukcję jak zdjąć daszek z gondoli do prania

  24 lipca 2018 at 12:04 Odpowiedz
  • Karolina
   Karolina

   Pani Elwiro wysłałam maila 🙂

   3 sierpnia 2018 at 23:01 Odpowiedz
 • Barbara

  Witam
  Rówież proszę o wysłanie instrukcji jak zdjąć daszek ze stelaża w celu wyprania

  Pozdrawiam
  Basia

  29 lipca 2018 at 13:14 Odpowiedz
  • Karolina
   Karolina

   Pani Barbro proszę odebrać maila 🙂

   3 sierpnia 2018 at 22:57 Odpowiedz
 • Dorota Jerczyńska

  Dzień dobry! Będę mało oryginalna- również poproszę o wskazówki, jak zdjąć budkę spacerówki do prania

  31 lipca 2018 at 12:16 Odpowiedz
 • Dorota

  Dzień dobry!
  Ja też chciałabym się dowiedzieć, jak poradzić sobie z demontażem budki spacerówki do prania 🙂

  31 lipca 2018 at 18:04 Odpowiedz
  • Karolina
   Karolina

   Pani Doroto prosze odebrać maila 🙂

   3 sierpnia 2018 at 22:57 Odpowiedz
 • India Makuch

  Jak zdjąc budke z gondoli i czy moge ja wyprac? oraz oslonke z gondoli na nozki te z magnesikami i usztywnieniem – moge wyprac? w jakim trybie? Prosze o pomoc 🙂

  7 sierpnia 2018 at 18:54 Odpowiedz
  • Karolina
   Karolina

   odpisałam maila 🙂

   8 sierpnia 2018 at 22:25 Odpowiedz
  • Karolina
   Karolina

   osłonkę na nóżki można wyprać, z magnesami nic nie powinno się stać, ja bym wybrała program delikatny 30 stopni, warto osłonkę zamontować jak jest mokra, nie będzie się odkształcać, pozdrawiam

   10 września 2018 at 23:14 Odpowiedz
 • Ilona

  A czy da się zdemontować część zewnętrzną gondoli? Bo budkę i wnętrze mi się udało, ale chciałabym zdjąć całość z zewnątrz, niestety poza śrubkami są też nity 🙁

  9 września 2018 at 20:54 Odpowiedz
  • Karolina
   Karolina

   odpowiedz na maila 🙂

   10 września 2018 at 22:54 Odpowiedz
 • Anna

  Witam,
  poproszę o instrukcję jak zdjąć daszek z gondoli i ze spacerówki do prania.

  12 września 2018 at 13:49 Odpowiedz
  • Karolina
   Karolina

   odpowiedz na maila 🙂

   14 września 2018 at 19:23 Odpowiedz
 • R.N

  Dzień dobry czy mogę prosić o instrukcje jak ściągnąć pokrowiec z budy spacerówki? Z góry dziękuję za pomoc.

  17 września 2018 at 11:18 Odpowiedz
  • Karolina
   Karolina

   odpowiedz na maila 🙂

   17 września 2018 at 17:20 Odpowiedz
 • Katarzyna Gw

  Poproszę o ppmoc jak zdemontować budkę z gondoli i spacerówki do prania?

  1 października 2018 at 11:43 Odpowiedz
  • Karolina
   Karolina

   wysłałam maila 🙂

   2 października 2018 at 20:33 Odpowiedz
 • Beata F.

  Dzień dobry,
  Proszę o wskazówki jak zdjąć wewnętrzna osłonę gondoli do prania, ponieważ blokuje mi ja regulacja wysokości materaca oraz czy jest możliwość zdjecia osłony budki ze spacerówki.
  Z góry dziekuje i pozdrawiam

  7 listopada 2018 at 11:58 Odpowiedz
  • Karolina
   Karolina

   Dzień dobry, odpowiedz na mailu 🙂

   19 listopada 2018 at 20:42 Odpowiedz
 • Monika Mąkosa

  Witam, nie mogę sobie poradzić ze zdjęciem do prania materiału z budki spacerówki. Jest w ogóle taka możliwość? Sprawdzała może to Pani? pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc 😉

  23 listopada 2018 at 23:43 Odpowiedz
 • Monika M

  Witam, poproszę o pomoc jak zdjąć do prania materiał z budki spacerówki. Da się? z góry dziękuję, pozdrawiam

  24 listopada 2018 at 16:05 Odpowiedz
  • Karolina
   Karolina

   wysłałam do Pani maila 🙂

   25 listopada 2018 at 10:35 Odpowiedz
 • Aleksandra Pawłowska

  Bardzo proszę o informację ja zdjąć daszek ze spacerówki żeby go wyprać. Z góry dziękuję za odpowiedź.

  26 listopada 2018 at 16:50 Odpowiedz
  • Karolina
   Karolina

   prosze odebrać maila 🙂

   19 stycznia 2019 at 15:36 Odpowiedz
   • Marta Misiuda

    Witam Prosze o pomoc jak sciagnac daszek z gondoli i spacerówki do prania 🙂 dziękuje

    30 października 2019 at 10:34 Odpowiedz
    • Karolina
     Karolina

     Dzień dobry,proszę odebrać maila 🙂

     3 listopada 2019 at 16:14 Odpowiedz
 • Aleksandra P

  Proszę o informację jak zdjąć i uprać budkę od spacerówki? Pzdrawiam

  26 listopada 2018 at 17:01 Odpowiedz
 • Weronika

  poproszę o instrukcję demontażu budy od spacerówki celem wyprania 🙂

  13 grudnia 2018 at 14:54 Odpowiedz
  • Karolina
   Karolina

   proszę odebrać maila 🙂

   13 grudnia 2018 at 20:56 Odpowiedz
 • karolina flak

  witam. jak zdjąć do prania tapicerkę z budki spacerkowi x lander x move

  17 stycznia 2019 at 15:24 Odpowiedz
 • Dominika

  Witam ja również proszę o instrukcję zdjęcia daszku w gondoli i spacerówki.

  18 stycznia 2019 at 17:09 Odpowiedz
  • Karolina
   Karolina

   prosze odebrac maila 🙂

   19 stycznia 2019 at 15:37 Odpowiedz
 • Justyna

  Dzień dobry.
  Mam stary model xmove, czy macie Państwo instrukcję montażu śpiworka do spacerówki? Nie za bardzo wiem co zrobić z tymi paskami a do tego wygląda na to, że brakuje jednej napy do zapięcie śpiworka (jedna jest w kapturze śpiwora jedynie po jednej stronie). Zastanawia mnie jak powinien być zapięty ten śpiworek?

  Justyna

  10 lutego 2019 at 00:47 Odpowiedz
  • Karolina
   Karolina

   dzień dobry 🙂 prosze odebrać maila 🙂

   11 lutego 2019 at 22:49 Odpowiedz
 • Monika Kulas

  Witam poproszę o instrukcje jak zdjąć budkę w spacerówce w celu wyprania z góry dziękuję.

  5 kwietnia 2019 at 13:25 Odpowiedz
 • Paulina Bajcar

  Dzień dobry, proszę o pomoc w założeniu budki do gondoli. Ze zdjęciem nie było większych problemów, a teraz nie chcą wejść w aluminiowe prowadnice.

  8 kwietnia 2019 at 07:30 Odpowiedz
 • Paulina Bajcar

  Dzień dobry, proszę o pomoc w założeniu budki do gondoli. Ze zdjęciem nie było większych problemów, a teraz nie chcą wejść w aluminiowe prowadnice.

  8 kwietnia 2019 at 07:30 Odpowiedz
  • Karolina
   Karolina

   Proszę zerknąć na maila 🙂 czekam z niecierpliwością na odpowiedz 🙂

   8 kwietnia 2019 at 21:42 Odpowiedz
 • Emilia

  Witam, również proszę o informację jak zdjąć budke ze spacerówki. Pozdrawiam.

  8 maja 2019 at 16:07 Odpowiedz
  • Karolina
   Karolina

   dzień dobry, proszę odebrać maila 🙂

   11 maja 2019 at 17:58 Odpowiedz
 • Grażyna

  Witam a ja mam inne pytanie…jak zmienić wysokość pasow w x-move tzn z dolnego położenia (otworów) na górne. Zdemontowalam cała tapicerkę ale widzę ze pasy są przeszyte na stałe…czy da sie to zrobić bez rozcinania szwów.

  17 maja 2019 at 18:31 Odpowiedz
  • Karolina
   Karolina

   Pani Grażyno proszę odebrać maila 🙂

   21 maja 2019 at 20:01 Odpowiedz
 • Marta

  Witam, proszę o instrukcję jak zdemontować w spacerówce tapicerkę wraz z budką do prania.

  10 czerwca 2019 at 22:37 Odpowiedz
 • Aga Wojtaszek

  Proszę o instrukcję odnośnie zdjęcia budki do prania, z góry dziękuję.

  21 czerwca 2019 at 19:25 Odpowiedz
  • Karolina
   Karolina

   Dzień dobry 🙂 Pani Agnieszko Wysłałam do Pani maila

   22 czerwca 2019 at 14:11 Odpowiedz
 • Ewa Domańska

  Witam, proszę o instrukcję jak wyprać daszek spacerówki. Pozdrawiam

  11 lipca 2019 at 20:52 Odpowiedz
  • Karolina
   Karolina

   prosze odebrac maila 🙂

   23 lipca 2019 at 18:26 Odpowiedz
 • Agnieszka Rudzińska

  Baaaardzo proszę o podpowiedź jak zdjąć pokrowiec z budki spacerówki do prania oraz gdzie wymienia się baterie do ledow. Z góry dzięki!

  12 lipca 2019 at 11:59 Odpowiedz
  • Karolina
   Karolina

   już odpowiedziałam 🙂

   23 lipca 2019 at 18:25 Odpowiedz
 • Angelika Matuszczak

  Witam proszę o podpowiedź jak ściągnąć materiał z budki x landera dziadek ma z nic nie mogą wymyślić

  25 lipca 2019 at 07:40 Odpowiedz
  • Karolina
   Karolina

   dzień dobry, proszę odebrać maila 🙂

   30 lipca 2019 at 19:56 Odpowiedz
 • Karolina

  Dzień dobry, ja też proszę o instrukcję ściągania budki ze spacerówki. Z góry dziękuję 🙂

  30 lipca 2019 at 12:09 Odpowiedz
  • Karolina
   Karolina

   odpowiedziałam na maila Pani Karolino 🙂

   30 lipca 2019 at 19:55 Odpowiedz
 • Monika Maziarz

  1) Jak mogę uprać materac wózka x-lander x-move? Ręcznie wodą z detergentem? Karcherem do prania tapicerek?

  2) Czy jest możliwość zdjęcia zewnętrznego pokrycia z gondoli wózka x-move i wyprania go?

  3) Czy pozostałe elementy tapicerki, które udało mi się zdjąć, tj. przykrycie na nóżki, materiał z budki i wewnętrzny materiał z gondoli można uprać w pralce w chłodnej wodzie na delikatnym programie?

  Będę wdzięczna za odpowiedź.
  Pozdrawiam 🙂
  Monika

  9 sierpnia 2019 at 22:40 Odpowiedz
 • Katarzyna z Krk

  Witam poprosze o instrukcje jak zdjac pokrowiec z budki spacerowki oraz siedzisko.

  30 sierpnia 2019 at 19:46 Odpowiedz
  • Karolina
   Karolina

   Dzień dobry
   odpowiedz na mailu 🙂

   2 września 2019 at 21:42 Odpowiedz
 • Joanna J

  Witam, ja również nie wiem jak zdjąć daszek od spacerówki do prania 😉

  13 września 2019 at 15:47 Odpowiedz
  • Karolina
   Karolina

   dzień dobry 🙂 napisałam maila 🙂

   13 września 2019 at 16:22 Odpowiedz
 • Mariusz Mistrzak

  Witam.
  Poproszę o informacje jak zdjąć daszek od spacerówki i gondoli, oraz całe obicie gondoli do prania.

  16 września 2019 at 11:40 Odpowiedz
  • Karolina
   Karolina

   prosze odebrac maila 🙂

   22 września 2019 at 22:32 Odpowiedz
 • Katarzyna Sęk

  Witam serdecznie,
  ja również bardzo proszę o pomoc w zdjęciu daszka ze spacerówki w celu uprania.
  Mam ten starszy model.
  Pozdrawiam

  20 września 2019 at 19:00 Odpowiedz
  • Karolina
   Karolina

   dzień dobry proszę odebrać maila 🙂

   22 września 2019 at 22:33 Odpowiedz
 • Magda Kubiak

  Witam, proszę o instrukcję jak zdemontować w spacerówce tapicerkę do prania.

  23 września 2019 at 07:29 Odpowiedz
  • Karolina
   Karolina

   prosze odebrać maila 🙂

   30 września 2019 at 20:58 Odpowiedz
 • Gosia

  Witam
  Chyba jak wiekszosc osob tutaj mam problem z budka. Cala reszte rozmontowalam i wypralam ale nie mam pojecia jak zabrac sie do sciagniecia budki 🙁 Bardzo prosze o pomoc. Pozdrawiam

  26 września 2019 at 12:22 Odpowiedz
  • Karolina
   Karolina

   udało się odpowiedzieć 🙂

   30 września 2019 at 20:57 Odpowiedz
 • Gosia

  Pani Karolino sprawdzam poczte ale nic nie ma 🙁

  26 września 2019 at 19:46 Odpowiedz
  • Karolina
   Karolina

   Pani Gosiu nie wiem dlaczego, wyślę jeszcze raz 🙂

   30 września 2019 at 20:55 Odpowiedz
 • Kasia T

  Witam ,poproszę o instrukcje jak zdemontować budke do prania.
  Dziękuję i pozdrawiam

  27 września 2019 at 13:59 Odpowiedz
  • Karolina
   Karolina

   Dzień dobry 🙂 napisałam 🙂

   30 września 2019 at 20:54 Odpowiedz
 • Asa

  Witam, również poproszę o instrukcje zdjęcia budy w spacerówce.

  22 października 2019 at 06:41 Odpowiedz
 • Martyna Ciesińska

  Witam. Bardzo proszę o instrukcję demontaż budki do spacerówki.

  24 października 2019 at 13:34 Odpowiedz
 • Magdalena Dąbrowska

  Witam, również poproszę o instrukcje zdjęcia budy w spacerówce. Dziękuję pozdrawiam

  15 listopada 2019 at 15:26 Odpowiedz
  • Karolina
   Karolina

   proszę odebrać maila 🙂

   25 listopada 2019 at 18:06 Odpowiedz
 • Gosia Sz.

  Witam, czy mogę prosić o podpowiedź jak zdjąć poszczególne elementy do prania? Zarówno gondoli i spacerówki? Z góry dziekuje

  20 stycznia 2020 at 22:17 Odpowiedz
 • Karolina Śmigielska

  Dzień dobry,
  Również bym prosiła o poratowanie i instrukcje jak zdjąć daszek by uprać 🙂
  Z wyrazami szacunku,
  Karolina Śmigielska

  27 marca 2020 at 18:50 Odpowiedz
  • Karolina
   Karolina

   proszę odebrac maila:)

   29 marca 2020 at 10:32 Odpowiedz
   • Paulina Całka

    Dzień dobry. Proszę o podpowiedź jak zdjąć białą wewnętrzną tapicerkę do prania po rozpięciu wszystkich zamków, bo nie mogę poradzić z paskiem do regulacji zagłówka. tapicerka jest z nim połączona. Podobny problem mam z wyjęciem wnętrza spacerówki przez paski. Proszę o pomoc.
    Z góry dziękuję.
    Paulina

    21 kwietnia 2020 at 12:01 Odpowiedz
 • Iwona

  Witam, super instrukcja:) żałuję, że nie trafiłam na Pani posta na początku użytkowania naszego x-mova. Zabieram się za odświeżenie spacerówki, byłabym wdzięczna za przesłanie wskazówek. Z bateriami też mamy problem;)

  4 lipca 2020 at 15:53 Odpowiedz
  • Karolina
   Karolina

   Dziękuję strasznie miło to słyszeć 🙂 napisałam do Pani maila 🙂

   7 lipca 2020 at 23:13 Odpowiedz

Opublikuj komentarz